Dwie porażki „Olimpii Koło”

Autor: kurier-kolski.pl | 18.02.2014

W czwartek 13 lutego br., na boisku sportowym w Uniejowie kolska „Olimpia” rozegrała mecz kontrolny z „Termami Uniejów” przegrywając 5:3 (3:1). Natomiast w niedzielę, na tym samym obiekcie, nasza drużyna rozegrała mecz kontrolny z SKP „Słupca”. Mecz zakończył się znów porażką kolskiego klubu 2:3, pomimo że w pierwszej połowie Olimpia prowadziła 1:0.

 

Skład naszej drużyny w tych sparingach: Robert Suliński, Miłosz Powietrzyński, Piotr Rutkowski, Dawid Wiśniewski, Piotr Andrzejczak, Mariusz Nieznalski, Ariel Szczesiak, Paweł Powietrzyński, Kamil Jaroszewski, Piotr Marańda, Damian Kotkowski, Łukasz Szymański, Radosław Urbaniak, Konrad Cieślak, Dawid Brudnicki, Artur Brzuskiewicz, Jarosław Kawka, Tomasz Mikusik.

– W meczach w tym okresie przygotowań wynik jest sprawą drugorzędną – twierdzi Jarosław KawkaTrener Mikusik nacisk kładzie na zupełnie inne elementy. Kiedy te założenie będziemy skrupulatnie realizować, wyniki  przyjdą same podczas spotkań ligowych.

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526