Śmiertelnie potrącił bezdomnego

Autor: kurier-kolski.pl | 18.11.2013

W ostatni piątek doszło w Kole na ul. Sienkiewicza do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym zginął 64-letni bezdomny. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Policja wspólnie z Prokuraturą wyjaśniają okoliczności wypadku.

 

W dniu 15 listopada około godz. 20:20 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kole otrzymał informację o wypadku drogowym, który miał miejsce w Kole na ul. Sienkiewicza. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy Volkswagen Golf, który dachował i leżał wywrócony na poboczu.

Niestety, w wyniku zdarzenia potrącony 64-letni bezdomny mężczyzna zmarł. Kierujący Volkswagenem przed przybyciem policji zbiegł z miejsca zdarzenia. Jednak już następnego dnia rano kolscy policjanci ustalili i zatrzymali właściciela auta podejrzanego o spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Jest to 35-letni mieszkaniec powiatu kolskiego. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Kole.

Źródło: Rzecznik Prasowy KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526