Oficjalny komunikat MKS Olimpia Koło

Autor: kurier-kolski.pl | 13.10.2013

W związku z ostatnimi zawirowaniami dotyczącymi obsady trenera i drużyny seniorów w MKS Olimpia Koło, Zarząd Klubu informuje, iż do końca tej rundy I trenerem pozostaje Tomasz Mikusik, a trenerem drużyny juniora młodszego Tomasz Kowalski.

 

Trener Kowalski sam podjął decyzję o rezygnacji z funkcji szkoleniowca pierwszej drużyny Olimpii, pomimo iż bardzo chciał spróbować sił w piłce seniorskiej.

– Decyzja ta nie była łatwa, ale bliższa mojemu sercu jest drużyna, z którą pracowałem ostatnie 5 lat i nie powinienem dłużej zostawić tych młodych chłopców w zaistniałej sytuacji, gdyż wiem, że oni w stosunku do mnie postąpiliby podobnie – powiedział Tomasz Kowalski.

–Trener Kowalski postąpił bardzo profesjonalnie – mówi Mikusik – Wybrał dobro drużyny, z którą pracuje od wielu lat. Osobiście bardzo szanuję jego decyzję.  Jeżeli chodzi o mnie, to pewne sprawy wyjaśniły się szybciej niż myślałem i postanowiłem pomóc temu klubowi, którego los nigdy nie był i nie będzie mi obojętny.

– Do końca tej rundy w klubie pozostaje wszystko bez zmian. Decyzje obu trenerów są dla mnie zrozumiałe, a ich podejście do zaistniałej sytuacji bardzo profesjonalne. Cieszę się, że mogę współpracować z takimi osobami
-powiedział prezes Klubu Przemysław Galiszkiewicz.

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526