Wybór władz „Olimpii Koło”

Autor: kurier-kolski.pl | 04.08.2013

W siedzibie Miejskiego Klubu Sportowego „Olimpia Koło” przy ul. Sportowej, w dniu 2 sierpnia br. odbyło się walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze członków klubu, na którym wybrano nowy skład Zarządu (na zdjęciu wyżej).

Na zebranie przybyło 75 procent uprawnionych do głosowania. Po przedstawieniu przez zarząd sprawozdania za ostatnią kadencję, przystąpiono do głosowania nad udzieleniem absolutorium. Za  udzieleniem absolutorium głosowali wszyscy obecni na sali.

Potem przystąpiono do wyborów władz i zaczęto zgłaszać kandydatury do Zarządu Klubu i Komisji Rewizyjnej. Po przeprowadzonym głosowaniu skład Zarządu kształtuje się następująco: Przemysław Galiszkiewicz pozostał nadal prezesem, Jarosław Wojciechowski również został na kolejną kadencję i jest V-ce prezesem, Piotr Andrzejczak  – V-ce prezes, Tomasz Kowalski – skarbnik, Jacek Czaplewski – sekretarz i Dariusz Bejm – członek, natomiast przewodniczącym Komisji Rewizyjnej został Krzysztof Ulatowski, a członkami – Łukasz Sikorski i Konrad Madej(wszyscy na zdjęciu poniżej).


Członkowie Komisji Rewizyjnej MKS Olimpia Koło

Niespodzianką z pewnością jest fakt, iż w Zarządzie nowym zabrakło Jarosława  Kawki, który zrezygnował z kandydowania bez podania przyczyny. – Dziękujemy Jarkowi  za dotychczasową i wydajną pracę. Oby jego następca poszedł w jego ślady – powiedział prezes Galiszkiewicz.

Nowemu Zarządowi życzymy samych sukcesów i  kolejnego kroku w przód. Niech marzenia o III lidze się ziszczą.

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526