Święto Babci i Dziadka

Autor: kurier-kolski.pl | 11.02.2013

Trochę opóźniony, ale jeszcze w karnawale, występ artystyczny dedykowany babciom i dziadkom przygotowały z uczniami z klasy 5. i 6.latków nauczycielki Dorota Sobczak i Jolanta Wrzesińska z Zespołu Szkół nr 1 w Kole.

 

– Z uwagi na trwające ferie zimowe i odbywające się w tym czasie (21 stycznia) oficjalne święto „Babci i Dziadka” zorganizowano trochę później. Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji tej imprezy – powiedziały wychowawczynie Dorota Sobczak i Jolanta Wrzesińska.

Ponieważ babcie i dziadkowie kochają swoich wnuków, miejscowa stołówka wypełniona była po brzegi. Mali „artyści” z początku miały trochę tremę, która po paru minutach minęła. Każde dziecko zaprezentowało jakąś piosenkę lub powiedziało wierszyk dla swoich najbliższych.

Na koniec nasi milusińscy obdarowali  zaproszonych gości własnoręcznie wykonanymi laurkami,  za co zostali obcałowani przez swoich najbliższych.  Gdy uroczystość zbliżała się do końca, babcie, dziadkowie i maluchy pozowali do wspólnego zdjęcia. Może kiedyś, po latach, wspomną dzięki tym fotografiom miłe chwile z dawnych lat.

(mc)  

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526