Gdzie się podziały plakaty burmistrza, czyli „Dokończmy rozpoczęte”

Autor: kurier-kolski.pl | 31.12.2012

Pamiętacie przed ostatnimi wyborami samorządowymi na kolskich słupach ogłoszeniowych pojawiały się co chwila nowe, ogromne plakaty, z których mogliśmy dowiedzieć się o rzekomych „wspaniałych” osiągnięciach panującego nam w Kole od kilku lat burmistrza? I co? Gdzie się dziś podziały? Tuż po wyborach zniknęły!!! Po jego zwycięstwie wyparowały jak kamfora!

 

Burmistrz chwalił się na plakatach m.in.:  rozpoczęciem budowy basenu, budową mieszkalnych bloków komunalnych na ul. Asnyka czy w końcu pięknie opisywał plany remontu dworca PKP, który wykonuje przecież Kolej, a nie Urząd Miejski (wiele osób dzięki tym plakatom odniosła błędne wrażenie). Jak wyglądają te wszystkie „wielkie” inwestycje i jakie są z nimi cyrki możecie czytać na bieżąco w „Kurierze Kolskim”.

Potem burmistrz ponownie rozsiadł się w swoim gabinecie na całą drugą kadencję, a co miesiąc dostaje pensji blisko 12.500 zł. I wtedy już zapomniał o informowaniu mieszkańców o swoich kolejnych „sukcesach”. Skończyły się wybory i plakaty po prostu zniknęły. O czym to świadczy? Odpowiedzcie sobie sami.

Panie Drożdżewski, prosimy o więcej! Proszę się nie krępować i dalej opisywać na słupach co dziś naprawdę dzieje się z tymi „wspaniałymi” inwestycjami. Niech hasło „Dokończmy rozpoczęte”! dotyczy również dokończenia informowania społeczeństwa miasta Koła o tym jak wygląda miasto po ostatnich 6 latach.

Może już czas powiedzieć prawdę, że burmistrz Koła nie spełnia naszych oczekiwań, nie jest z prawdziwego zdarzenia burmistrzem, bo to bardzo zaszczytna funkcja przysługująca wyjątkowym osobom, ale jedynie kiepskim administratorem naszego miasta. Warto przy okazji podkreślić, że większość inwestycji opiera się nie na dochodach miasta, ale na bardzo drogich komercyjnych kredytach bankowych, że bezrobocie i bieda rosną tu jak na drożdżach.
Tak panie Drożdżewski, jak na drożdżach!

Tekst i foto: Mariusz Kozajda

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
animowany IV
animowany IV
11 lat temu

Pnie Kozajda, ma pan dowody fałszerstw wyborczych? Bo to jest naprawdę poważna sprawa

vacek
vacek
11 lat temu

Czas by redakcja przyjrzała się Burmistrzowi jak będzie wprowadzał metodę wywozu śmieci.Dlaczego w demokratycznym kraju obywatel nie ma wyboru?Ciekawe ile na tych zmianach ktoś zarobi?Czy Radni mają troszkę sumienia w sercach by stanąc w obronie swoich wyborców?Dlaczego ci co mają podpisane umowy nadal nie mogą korzystać z tych firm wywozowych? Gdzie jest demokratyczne prawo wyboru?

kitket
11 lat temu

Panie Kozajda, plakaty wyborcze roznego rodzaju musza zostac usuniete ze slupow po wyborach. Takie jest prawo, o co Panu chodzi? Ja rozumiem, ze burmistrz nienajlepszy, ze nic nie robia. Ale dlaczego potrafi Pan tylko krzyczec na swojej stronie w nieboglosy? Przeciez byly wybory, mozna bylo wystartowac, zrobic porzadek, zrobic wszystko lepiej. Tu nie chodzi tez o to, co kto naobiecywal. Chodzi przede wszystkim o niegospodarnosc. Nie mozna ustalac budzetu miasta na nowy rok z tak duzym deficytem. Karygodne jest rowniez niewykorzystywanie ogromnych szans rozwoju miasta i niedostrzeganie zagrozen rozwoju… Tylko dlaczego kazdy potrafi krzyczec? Uprzedzajac fakty, dlaczego ja nic nie robie? Nie mam jeszcze odpowiedniego wieku.

Michał
Michał
11 lat temu

Oczywiście te plakaty były chwytem reklamowym na wybory. Jestem przekonany ze przed wyborami znów pojawią się ulotki ze zdjęciami burmistrza jak dba o nasze miasto i co chce zrobić, lecz już nikt w to nie uwierzy.

adelajda
adelajda
11 lat temu

wybory i naobiecali naiwnym gruszek na wierzbie a ci uwierzyli i zaglosowali

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526