Pogrom gospodarzy. Wicher Dobra – Olimpia Koło 1:7 (0:3)

Autor: kurier-kolski.pl | 10.10.2012

W przełożonym meczu na szczeblu okręgowym Wicher Dobra, zajmujący 14. pozycję w klasie okręgowej, doznał wysokiej porażka z IV-ligową Olimpią Koło 1:7. Do przerwy wynik brzmiał 0:3. Ciekawostką jest fakt, że wiosną w meczu z Wichrem padł taki sam wynik 1:7.

Przez całe spotkanie dominowała jedna drużyna, a była nią Olimpia Koło. Piłkarze Wichra na tle czwartoligowca wypadli bardzo słabo, co pokazuje wynik. Pod koniec pierwszej połowy trener Olimpii Tomasz Mikusik mając już zapewniony wynik dokonał zmian  i dał pograć innym zawodnikom. Ci spisali się nadspodziewanie dobrze i zaaplikowali przeciwnikowi w drugiej połowie aż 4 gole. Konsekwencją było wysokie zwycięstwo i nadzieja na sobotnie zwycięstwo w Koźmińcu. Bramki zdobyli: Marańda 3, a Powietrzyński, Kotkowski, Sikorski i Bednarczyk po 1.

Skład Olimpii:  Sobczak, Mielczarek, Krzyżanowski, Szymański, Nowakowski,  (50 Trzmielewski) , Kotkowski, Nieznalski, Powietrzyński, (35 Sikorski), Bednarczyk (46), Fret, Marańda,  Grabowiecki,  (20 Kawka).

– Cieszę się, że chłopcy odnaleźli skuteczność lepszą niż w meczach ligowych. Mam nadzieję , że zła passa została przełamana. Czy mam rację pokażą najbliższe mecze – powiedział pełen optymizmu Tomasz Mikusik trener Olimpii.