Najlepszy mecz Olimpii w sezonie!

Autor: kurier-kolski.pl | 10.09.2012

W niedzielę 9 września, w Ostrowie Wlkp., Olimpia Koło rozpoczęła kolejne starcie o ligowe punkty w IV lidze, tym razem z viceliderem rozgrywek – Centrą Ostrów Wielkopolski, którą pokonała 3:0.

Już  w 10. minucie pierwszą groźną sytuację mieli kolanie, jednak bramka nie padła. W 25. minucie, po składnej akcji kolan, dokładnie dogrywał Kawka, a Bednarczyk dopełnił formalności. Po niespełna 2. minutach kolejna doskonała akcja Olimpii i po sparowaniu piłki po strzale Kawki, bramkarz gospodarzy wybija ją wprost pod nogi Zborowskiego, który pięknym strzałem w okienko ustala wynik spotkania do przerwy. Gospodarze próbowali atakować, jednak kolska defensywa przerywała wszystko w okolicach 30. metra.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. W 75. minucie pięknym lobem popisał się Grabowiecki, po dokładnym dograniu piłki przez Jaroszewskiego, ustalając wynik całego spotkania na 3:0.

– Od początku byliśmy drużyną lepszą i w 100% zrealizowaliśmy założenia trenera. Nasze zwycięstwo w tym meczu było jak najbardziej zasłużone, ponieważ tym samym rozegraliśmy najlepsze spotkanie w tym sezoniepowiedział Jarosław Kawka.

Olimpia Koło zagrała mecz w składzie: Robert Suliński, Mateusz Trzmielewski, Piotr Krzyżanowski, Filip Zborowski, Kamil Jaroszewski, Ariel Szczesiak, ( Hubert  Powietrzyński), Łukasz  Sikorski, Artur Bednarczyk ( Piotr Andrzejczak 89”), Jarosław Kawka (65” Patryk Grabowiecki), Adrian Fret (Filip Szymański 75”), Dawid Jóźwiak.