Mecz niewykorzystanych szans

Autor: kurier-kolski.pl | 27.05.2012

Planowany na g. 17.00 mecz Olimpii Koło ze Zniczem Władysławów za zgodą obydwu drużyn został przełożony na g. 11.00. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów, przy czym każda z drużyn strzeliła po jednej bramce.

 

Niepodziewanie w 46. minucie Grzegorz Misiak ze Znicza przelobował wychodzącego bramkarza Sulińskiego i umieścił piłkę siatce. Tak więc goście niespodziewanie objęli prowadzenie tuż po zmianie stron.

Nieliczni kibice liczyli, że Olimpia otworzy worek z bramkami. Nic z tych rzeczy. Chociaż już w 51. Minucie, po rogu egzekwowanym przez Jarka Kawkę, Hubert Powietrzyński, choć niski wzrostem, zdołał dojść do piłki i umieścić głową futbolówkę w bramce. Po pierwszej połowie dość wyrównanej, druga odsłona należała bezapelacyjnie do gospodarzy, którzy stworzyli przynajmniej trzy stuprocentowe sytuacje do zmiany wyniku, ale niestety żadnej nie wykorzystali. Jedno z przysłów mówi, że jak się nie wykorzystuje okazji do zdobycia gola, to się mecz przegrywa, a w najlepszym przypadku remisuje.  Tak było i tym razem. Goście do końca zagrali bardziej defensywnie, a celem ich było utrzymanie remisowego wyniku, co im się w pełni udało.

reklama

– Nieskuteczność naszego zespołu trwa nadal. Jak się nie zdobywa gola z 2 metrów, to się nie wygrywa. Brak było zdecydowanie strzałów z dystansu. Obiektywnie trzeba stwierdzić, że Znicz posiada dobrego bramkarza w osobie Czarka Fredyniaka – skonstatował  po meczu Jarosław Kawka.

Olimpia Koło: Robert Suliński, Marcin Mielczarek, Dawid Wiśniewski (Piotr Krzyżanowski 45) Sebastian Wojtczak, (70 Tomasz Mikusik), Mateusz Trzmielewski, Dariusz Walasek, Filip Szymański (46 Jarosław Kawka),Dawid Jóźwiak,  Szymon Izydorczyk, Hubert Powietrzyński (65 Łukasz Sikorski),  Bartosz Kotkowski. W rezerwie byli jeszcze – Mariusz Sobczak, Jakub Jasiakiewicz.

Znicz Władysławów:  Cezary Feryniak, Miłosz Olek, Grzegorz Misiak, Piotr Gronostaj, Robert Bąkowski, Arkadiusz Rychter,  Kamil Swędrowski,  Maciej Maliński, Maciej Kasprzak,  Andrzej Baranowski, Bartosz Ogrodowczyk. W rezerwie – Dawid Ścibiorski.

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526