Nowe zwierzę w Kościelcu!

Autor: kurier-kolski.pl | 16.04.2012

Jest takie jedno ostatnio najsławniejsze kościeleckie „zwierzę”, które po prostu robi furorę wśród mieszkańców tej gminy. To „Jeżyk” – market, który niedawno powstał na nowym osiedlu mieszkaniowym w Kościelcu.

Po „Biedronce”, „Żabce”, „Mrówce” i „Pszczółce” przyszła kolej na tego leśnego, kolczastego tuptusia. Jak twierdzą klienci, zaopatrzenie w „Jeżyku” jest świetne, a ceny przystępne. Przed sklepem zlokalizowano obszerny parking. Wszystko wygląda estetycznie i prawie wielkomiejsko. To pierwszy taki market w Kościelcu.

(koz)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Grisu
Grisu
12 lat temu

Jeżeli będzie funkcjonował tak jak „Jeżyki” w Poznaniu to współczuję przyszłym pracownikom. Polityka tego sklepu to wymiana co miesiąc/trzy pracowników. Zdarza się dość nagminnie potrącanie pensji za absurdalne przewinienia, a i o premii za nadgodziny można zapomnieć. Z drugiej strony Jeżyk działa na zasadzie franczyzy – więc może tu będzie inaczej. Właściciela/kierownika przestrzegam przed popełnianiem tych błędów – ludzie w małych społecznościach szybko to zweryfikują i potrafią się odwdzięczyć.

TJ
TJ
12 lat temu

golfik 2 obowiazkowo musi byc na parkingu, ikona motoryzacji polskiej wsi XXI wieku.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526