Koncert charytatywny „Pomóżmy pogorzelcom”

Autor: kurier-kolski.pl | 17.03.2012

Koncert charytatywny pt. „Pomóżmy Pogorzelcom” odbył się w dniu 10 marca 2012 r. Został on zorganizowany w Kolskiej Hali Sportowej przy ulicy Szkolnej. Impreza odbyła się po to, aby pomóc rodzinie Bartka Maciejewskiego ucznia Zespołu Szkół Ekonomiczno – Administracyjnych.

Bartek jest członkiem rodziny, której spalił się dom. Trójka jego rodzeństwa  nagle pozostała bez żadnej pamiątki z dzieciństwa, bez żadnej maskotki. Stracili wszystko. To bardzo szybko otworzyło serca całej społeczności szkoły. Odbyło się wiele akcji, w których wszyscy starali się pomóc Bartkowi. Zwieńczeniem akcji pomocy Bartkowi był właśnie ten koncert.

Do puszek PCK młodzież z Ekonomika zbierała pieniądze. Po podliczeniu wpływów z koncertu, kwota, która została przekazana pogorzelcom to 2.034,04 zł., 2 euro i 1 kuna.

Organizatorzy na końcu podziękowali wszystkim, którzy wsparli pomysł i włączyli się w pomoc rodzinie Bartka.

Koncert zorganizowali:

1.       Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Kole

2.       Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Kole

3.       Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole

4.       Zespół Szkól Ekonomiczno — Administracyjnych w Kole

Koncert prowadzili Paulina Miłoś i Rafał Szurgot, a  wzięli w nim udział: 1. Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kole, 2. Zespoły taneczne „Debiut” i „Debiut Junior” pod kierunkiem p. Moniki Jancy Borowiak, 3. Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Kole pod kierunkiem pani Ilony Skowrońskiej, 4. Uczniowie Szkoły Muzycznej YAMAHA, 5. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Kole, 6. Uczniowie Zespołu Szkól Ekonomiczno –Administracyjnych w Kole.

M. Chojnacki

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526