Zdobądź poszukiwany bestseller. Każdy ma szansę w losowaniu!!!

Autor: kurier-kolski.pl | 25.02.2012

Ciągle jeszcze długie zimowe wieczory to świetny czas by poczytać coś wyjątkowego. Dlatego wspólnie z księgarnią „Weltbild” z Konina przygotowaliśmy dla naszych Czytelników kolejną możliwość wylosowania świetnej pozycji książkowej, którą tym razem jest ceniony i poszukiwany bestseller. Szanse na wylosowanie go ma 3 naszych Czytelników. Warto pomóc szczęściu. Wystarczy przysłać kartkę pocztową lub napisać do nas e-maila.

Wśród nadesłanych zgłoszeń, gdzie wystarczy podać swoje dane, wylosujemy 3 osoby, które otrzymają niezwykle poszukiwaną i cenioną książkę, długo oczekiwane wznowienie wielkiego bestsellera: „Kwiaty na poddaszu” ufundowaną przez wydawnictwo „Weltbild”, mające swoją księgarnię firmową w Galerii nad Jeziorem w Koninie przy ul. Paderewskiego 8,  tel. 63/245-11-79.

UWAGA!  Dla osób, które będą miały szczęście, nagrody będą do odbioru w księgarni w Koninie po rozstrzygnięciu naszego Konkursu.

 

„KWIATY NA PODDASZU”  Virginia C. Andrews

Wielki powrót kultowej powieści. Wciągająca historia o rodzinnych tajemnicach i zakazanej miłości. Szczęśliwą z pozoru rodzinę Dollangangerów spotyka tragedia – w wypadku samochodowym ginie ojciec. Matka z czwórką dzieci zostaje bez środków do życia i wraca do swego rodzinnego domu. Niezwykle bogaci rodzice, mieszkający w ogromnej posiadłości, wyrzekli się córki z powodu jej małżeństwa. Fascynująca powieść, godna polecenia.

 

Przesyłając do naszej Redakcji kartki i e-maile prosimy o czytelne podanie: imienia i nazwiska, miejscowości zamieszkania i telefonu kontaktowego (lub e-maila). W razie braku wymaganych danych, zgłoszenie do konkursu nie będzie brane pod uwagę przy losowaniu ze względu na nie spełnianie wymogów.

Termin nadsyłania listów i e-maili: do 10 marca br. Zgłoszenia prosimy przesyłać na kartkach pocztowych na nasz adres: Redakcja „Kuriera Kolskiego”, 62-602 KOŁO 4, skrytka 120 lub na adres e-mail: redakcja@kurier-kolski.pl

        * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Laureatami poprzedniego Konkursu  „Kuriera Kolskiego”  i WELTBILD  zostali:  

Pan Mariusz Stodulski – Koło, Pani Agnieszka Rybicka – Święte, Pani Róża Giszka – Powiercie,  Pani Maria Szelerska – Koło,  Pan Daniel Hauff – Koło oraz Pan Krzysztof Jeziorski – Koło.  Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
mocny katalog stron
11 lat temu

Hardly can I believe that such faultless blogs exist.

Laureatka
Laureatka
12 lat temu

Dziękuję za info

Laureatka
Laureatka
12 lat temu

Mam pytanie – gdzie można odebrać nagrodę?

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526