Za niecały miesiąc pierwszy sprawdzian…

Autor: kurier-kolski.pl | 29.12.2011

Z rzecznikiem prasowym MKS „Olimpia Koło” Jarosławem Kawką o zbliżającym się sezonie piłkarskim rozmawia Michał Chojnacki.

– Panie Jarku! Minął już miesiąc od zakończenia rozgrywek w których Olimpia uplasowała się na fotelu lidera. Za miesiąc 21 stycznia spotykacie się na wyjeździe z beniaminkiem IV ligi Kasztelanią Brudzew. Czy dalsze terminy meczów kontrolnych są już ustalone? Jeśli tak, to kto z kim, kiedy i gdzie?

– Tak, wszystko jest ustalone: 28.01.2012 Znicz Władysławów, 11.02.2012 LKS Ślesin, 15.02.2012 Górnik Konin, 18.02.2012 Sparta Konin, 25.02.2012 Kasztelania Brudzew, 29.02.2012 Włocławia Włocławek, 3.03.2012 Górnik Kłodawa, 7.03.2012 Sokół Kleczew. Dokładne miejsce i godzina rozegrania danych spotkań zostanie ustalona w późniejszym terminie.

 – Kibiców najbardziej interesują sprawy kadrowe, kto odszedł, kto przyszedł, gdzie i skąd?

– Będzie z pewnością kilka zmian w kadrze pierwszego zespołu. Na dzień dzisiejszy pewnym jest odejście Przemka Pawlaka, który podjął pracę w Poznaniu. Natomiast swoje aspiracje do gry w naszym zespole zgłosili min. Tomasz Kowalski i Marcin Mielczarek obaj GKS Sompolno, Dariusz Walasek juniorzy Widzewa Łódź. Pozostałe ruchy transferowe zostaną poczynione na przełomie styczeń/luty 2012.

– Gdzie spędzicie okres przygotowawczy do nowego sezonu?

– W tym roku  cały okres przygotowawczy przewidziany jest na własnych obiektach.

 

reklama

 – Jaka jest atmosfera w zespole, czy Pańscy koledzy dopuszczają myśl, aby nie awansować do IV ligi?

– Atmosfera jest dobra, a moi koledzy wychodzą na boisko, żeby rozegrać dobre spotkanie zakończone zwycięstwem. Każdy z nich chce awansować, ale do awansu jeszcze daleko.

 – To pytanie muszę zadać. Czy nadal Pan twierdzi, że zadawala Pana miejsce w pierwszej piątce? Jeśli będziecie jak obecnie zdecydowanym liderem, to oddacie punkty przeciwnikowi?

– Panie Michale, rzeczywiście jesteśmy liderem po pierwszej rundzie, jednak nie jest takim prostym wygrać wszystkiego. Punktów przeciwnikowi nie oddaliśmy i nie oddamy, a co będzie dalej zobaczymy.

 – Czy to prawda, że Michał Rutkowski wraca z wypożyczenia z Sokoła Kleczew?

– Tak prawda, wraca 31.12.2011 i już 4 stycznia 2012 jedzie na zgrupowanie do I ligowej Wisły Płock, gdzie spędzi okres przygotowawczy, a później zobaczymy. Może na stałe zadomowi się w Płocku.

 – Dziękuje za rozmowę i życzę awansu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526