72.letnia rowerzystka wjechała prosto pod TIR-a

Autor: kurier-kolski.pl | 23.12.2011

Dzisiaj w godzinach południowych na trasie Koło-Kłodawa w miejscowości Barłogi doszło do śmiertelnego wypadku  z udziałem 72.letniej rowerzystki, która po wjechaniu wprost pod nadjeżdzającego TIR-a poniosła śmierć na miejscu.

W toku wykonanych czynności policjanci kolskiej komendy ustalili, że 72-letnia mieszkanka gm. Grzegorzew, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, z nieustalonych dotąd przyczyn wjechała pod nadjeżdżającego TIR-a.  Siła uderzenia zepchnęła ją na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w nią nadjeżdżający samochód. Rowerzystka poniosła śmierć na miejscu.  

Czynności na miejscu zdarzenia trwały kilka godzin, w tym czasie trasa była zablokowana, a ruch pojazdów odbywał się zorganizowanymi przez Policję objazdami. Po zakończeniu czynności z udziałem technika kryminalistyki Policjanci niezwłocznie odblokowali trasę i ruch odbywał się wahadłowo.

Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie. Droga krajowa nr 92 w m. Barłogi jest już przejezdna. Policjanci zakończyli czynności na miejscu tego tragicznego zdarzenia. Ruch  pojazdów odbywa się bez utrudnień. 

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526