KONKURS z „Weltbild”

Autor: kurier-kolski.pl | 17.11.2011

Wspólnie z księgarnią „Weltbild” z Konina przygotowaliśmy jesienny konkurs dla naszych Czytelników. Nagrodą jest znakomity kryminał Michała Witkowskiego pt. „Drwal”. Aby mieć szansę go wygrać, należy w e-mailu lub na kartce pocztowej do nas odpowiedzieć do końca listopada br. na proste pytanie: jaka rocznica założenia miasta Koła przypada w przyszłym roku?

W naszym Konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie, które ukończyły 18 lat. Przesyłając odpowiedź na pytanie prosimy o czytelne podanie: imienia i nazwiska, miejscowości zamieszkania i telefonu kontaktowego. Przypominamy – termin nadsyłania listów i e-maili: do końca listopada br.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na kartkach pocztowych na adres: redakcja „Kuriera Kolskiego”, 62-602 KOŁO 4, skrytka 120 lub  na adres e-maila przez Internet:   redakcja@kurier-kolski.pl

Wśród nadesłanych poprawnych odpowiedzi wylosujemy aż  6 osób (!), które otrzymają kryminał ufundowany przez księgarnię „Weltbild”, w Galerii nad Jeziorem przy ul. Paderewskiego 8,  tel. 63/245-11-79.

„DRWAL” – powieść kryminalna

Najnowsza powieść jednego z najgłośniejszych polskich pisarzy. Pierwszy kryminał w jego dorobku. Inteligenta i dowcipna gra z konwencją.

Michał, trzydziestosześcioletni literat wyrusza na nieco niekonwencjonalne wakacje. Późną jesienią wyjeżdża nad lodowate polskie morze, by na zaproszenie mało znanego sobie mężczyzny zamieszkać w zagubionym w lasach domku. Gospodarz otacza się aurą tajemnicy. Zaciekawiony pisarz rozpoczyna amatorskie śledztwo. Wpada na trop zaginięcia przed laty lokalnej piękności. Wszystkie ślady prowadzą do starego rządowego ośrodka wypoczynkowego, który rozkwitał w czasach Peereleu. Bohater nie spodziewa się, że leśniczówka kryje równie mroczną tajemnicę, a jego śledztwo i zarazem próba pisania kryminału rozpęta groźne namiętności. Świetna, doskonale skonstruowana, niesłychanie wciągająca a jednocześnie zabawna, autoironiczna powieść akcji pióra jednego z najciekawszych współczesnych polskich pisarzy.

*******************************************************************************************

Laureatami Konkursu naszej gazety i portalu internetowego kurier-kolski.pl ogłoszonego w sierpniu br.  zostali:  Karolina Waścińska – Koło oraz Małgorzata Brzozowska – Osiek Wielki i Iwona Schyller – Koło. Pani Karolina otrzymuje ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Kole piękny album fotograficzny naszego powiatu, a pozostałe osoby—nagrody pocieszenia. Z wylosowanymi osobami wkrótce się skontaktujemy. Serdecznie gratulujemy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526