Droga Koło-Osiek Mały jak nowa! [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 30.08.2011

Wiosną pisaliśmy o tragicznym stanie drogi Koło-Osiek Mały. Na tym bardzo ruchliwym odcinku drogi powiatowej była już dziura na dziurze. Nie dało się nią jeździć. Dlatego Zarząd Powiatu i radni podjęli decyzję o szybkim remoncie we współpracy z Gminą Osiek Mały. Kilka dni temu odbył się odbiór drogi.

W odbiorze wyremontowanej drogi wzięli udział m.in.: Starosta Kolski Wieńczysław Oblizajek, Wicestarosta Marek Banaszewski, Wójt Gminy Osiek Mały Marek Górczewski, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg inż. Grzegorz Kujawa, przedstawiciel wykonawcy prac – Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych SA w Kole dyrektor Paweł Andrzejczak oraz radni powiatowi z terenu Gminy Osiek Mały: Józef Rybicki i Andrzej Wykpisz. Spotkanie odbyło się w gabinecie Wójta Gminy w Osieku Małym.

Jak powiedział nam dyrektor G. Kujawa z PZD, w ramach współpracy z Gminą Osiek Mały wykonano remont drogi Koło-Osiek Mały o długości blisko 5,5 km. oraz przy partycypacji Gminy Miejskiej Koło wykonano remont 590 m. ulicy Toruńskiej od Zakładów Mięsnych do przejazdu przez tory, wraz z niewielką korektą skrzyżowania ulic Ślusarska-Klonowa.

OBEJRZYJ RELACJĘ WIDEO Z ODBIORU DROGI KOŁO-OSIEK MAŁY:


Tekst, foto i wideo: MARIUSZ KOZAJDA

reklama

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
additional reading
11 lat temu

Some really interesting information, well written and broadly speaking user genial.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526