Droga Koło-Osiek Mały jak nowa! [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 30.08.2011

Wiosną pisaliśmy o tragicznym stanie drogi Koło-Osiek Mały. Na tym bardzo ruchliwym odcinku drogi powiatowej była już dziura na dziurze. Nie dało się nią jeździć. Dlatego Zarząd Powiatu i radni podjęli decyzję o szybkim remoncie we współpracy z Gminą Osiek Mały. Kilka dni temu odbył się odbiór drogi.

W odbiorze wyremontowanej drogi wzięli udział m.in.: Starosta Kolski Wieńczysław Oblizajek, Wicestarosta Marek Banaszewski, Wójt Gminy Osiek Mały Marek Górczewski, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg inż. Grzegorz Kujawa, przedstawiciel wykonawcy prac – Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych SA w Kole dyrektor Paweł Andrzejczak oraz radni powiatowi z terenu Gminy Osiek Mały: Józef Rybicki i Andrzej Wykpisz. Spotkanie odbyło się w gabinecie Wójta Gminy w Osieku Małym.

Jak powiedział nam dyrektor G. Kujawa z PZD, w ramach współpracy z Gminą Osiek Mały wykonano remont drogi Koło-Osiek Mały o długości blisko 5,5 km. oraz przy partycypacji Gminy Miejskiej Koło wykonano remont 590 m. ulicy Toruńskiej od Zakładów Mięsnych do przejazdu przez tory, wraz z niewielką korektą skrzyżowania ulic Ślusarska-Klonowa.

OBEJRZYJ RELACJĘ WIDEO Z ODBIORU DROGI KOŁO-OSIEK MAŁY:


Tekst, foto i wideo: MARIUSZ KOZAJDA

reklama

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
additional reading
9 lat temu

Some really interesting information, well written and broadly speaking user genial.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526