Odmieniona dawna Targowica Zwierzęca

Autor: kurier-kolski.pl | 12.08.2017

??????????????

Jadąc ulicą Toruńską w Kole można zobaczyć postępujące prace przy budowie nowego marketu budowlanego. Stary i pusty plac po byłej Targowicy Zwierzęcej zapełnia się budynkami i ich otoczeniem. Najpierw powstało tam Przedszkole Miejskie, a przy nim parking, droga i plac zabaw, a teraz tuż obok powstaje wielki sieciowy market budowlany. Budowla jest z zewnątrz już niemal ukończona. Obok inwestor marketu buduje drogę, a przed sklepem będzie obszerny parking. To miejsce zmieniło się nie do poznania! Kto nie widział i nie wierzy, niech spojrzy na zamieszczone fotki.

 

market 1

przedszkole

market droga

14 odpowiedzi do wpisu

 1. Mieszkaniec

  Dziękuję Radzie miasta że wyraziła zgodę na zmianę przestrzennego planu zagospodarowania. Dzięki tej decyzji okolica ta zmienia wygląd

 2. Mleczarz Probst

  Co jak co, ale Rada się super ułożyła (z drobnymi wyjątkami). Dziękuję Radni!!

 3. ziuta

  Te droge ta firma buduje dla miasta za darmo dzieki staraniom p.radnego Floriana Olejniczaka.

 4. Mieszkaniec

  Gratuluję pomysłu Panie Olejniczak

 5. Tom Bombadil

  Fajny pomysł, ogólnie Rada wymiata:)

 6. Sympatyk PiSU

  Szanowni państwo nie zapominajcie że to tylko negocjacją prowadzonych przez burmistrza i jego skromną osobę…

 7. Sprowadzany pseudo fachowiec.

  A w kampanii wyborczej jeszcze jaki kandydat pan Maciaszek w telewizji kablowej wyliczył ile to mamy marketów a tu proszę. Szkoda drobnych sklepikarzy

 8. Bandzio

  Zbudowałem …wychodek na swojej prywatnej działce…! Zasługa burmistrza!!!???

 9. Gościu

  Buduję sklep na swojej prywatnej działce…zasługa burmistrza?
  ! Facet buduje prywatnie!!!hotel w mieście… Zasługa burmistrza???
  Stasiu ,odwal się!

 10. Blue Sea of Ibrox

  Brawo Panie Florianie!

 11. Jarek

  Ludzie komu wy dziękujecie !!!! Ja dziękuje firmie Bricomarche , bo szybko i sprawnie to zrobili i dzięki nim kilkanaście osób będzie miało prace a my będziemy mieli tańsze artykuły budowlane itp. Radni czy Burmistrz łaski nie robią że zmienili plan zagospodarowania , to ich praca za którą biorą pieniądze . To ich obowiązek żeby działali na korzyść naszego miasta .

 12. Jarek

  Panie redaktorze , chciałbym tu wspomnieć o drogach i chodnikach . To już działka naszego nie zmiennego Pana starosty . Niech Pan starosta zrobi chodniki lub drogi w centrum miasta np. koło Policji , Starym Mieście , Broniewskiego , Garncarka czy Zawadzkiego . Te chodniki pamiętają Gierka a na Garncarce to chyba Hitlera . Ale starosta woli robić chodniki czy drogi rowerowe na płaszczyźnie czy osiedlu Bogumiła . Może Pan redaktor napiszę na ten temat osobny artykuł . Pozdrawiam .

 13. Pytający

  A co sądzi o tej inwestycji sprowadzany zaciąg do Koła z Turku, Konina, Zgierza, Gniezna, Poddębic, Kalisza, Kłodawy? Czy będą robić w tym sklepie zakupy za zarobione pieniądze w „naszych” Radach Nadzorczych i na stanowiskach prezesów czy głównych księgowych? Za najniższa krajową by do naszego miasta raczej nie przyjeżdżali, mogli by i gospodarkę lokalną wspomóc?

 14. Sympatyk PiSU

  Są wakacje ale myślę że jeszcze w sierpniu przemówi nasz złoto ustny i oznajmi o sukcesach kolejnych planach… Kolejne bajki marzenia o których będzie opowiadal przez kamerą za nasze podatników pieniądze… Jak się bawić to się bawić na koszt miasta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526