Wkrótce WOŚP 2024. Kto wystąpi na scenie w Kole?

Autor: kurier-kolski.pl | 12.01.2024

W niedzielę 28 stycznia 2024 r. pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych” po raz 32. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W kolejny Finał oczywiście angażuje się nasze miasto i powiat. Organizatorzy kolskiej WOŚP ujawnili w mediach społecznościowych, że na tegorocznej scenie zobaczymy m.in. zespoły: GoldeN Life („Oprócz błękitnego nieba”) oraz UNU Tribute To Perfect z Inowrocławia.

 

Finał będzie przebiegał tradycyjnie: zostanie przeprowadzona kwesta uliczna, zorganizowana plenerowa impreza z licytacją gadżetów, a o godz. 20.00 wystrzeli światełko do nieba. Wkrótce ukaże się plakat ze szczegółowym programem wydarzenia.

Już czas na gromadzenie gadżetów, które będą licytowane podczas koncertu plenerowego. Kolski Sztab WOŚP uprzejmie prosi darczyńców, którzy zachcieliby przekazać przedmioty do licytacji, o dostarczenie ich do siedziby Sztabu, czyli Komendy Hufca ZHP, ul. Blizna 45, w dniach 10-25 stycznia br. (od poniedziałku do piątku) w godz. 13.00 – 16.00. „Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzą na nasz apel. Ewentualne pytania w tej kwestii można kierować do Sztabu – tel. 506 184 133.”

Źródło: UM w Kole, Fot. GoldeN Life oraz archiwum Sztabu WOŚP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526