Tragedia w Sylwestra w Kole!!! 35-letnia kobieta utonęła w Warcie [FOTO]

Autor: kurier-kolski.pl | 02.01.2024

Do tragedii doszło 31 grudnia 2023 r., w Sylwestra, w Kole. Około godziny 12:40 mieszkańcy spacerujący w pobliżu rzeki Warty, niedaleko Stadionu i przystani kajakowej, zauważyli leżące na brzegu ubranie, ale nigdzie nie było widać jego właściciela. Zawiadomione telefonicznie służby natychmiast podjęły poszukiwania, które zakończyły się wyłowieniem z wody, po około 1,5 h poszukiwań, ciała 35-letniej kobiety. Trwa dochodzenie jak doszło do tragicznego zdarzenia.

 

W dniu 31 grudnia 2023 r. o godz. 12:55 SKKP PSP w Kole zadysponowało jeden zastęp OSP Koło nad Wartą do osoby tonącej na przystani kajakowej przy ulicy Sportowej w Kole. Równocześnie drugi zastęp zadysponowano do zabezpieczenia rejonu operacyjnego miasta Koła. Zadysponowane siły i środki: KP PSP w Kole, OSP Koło nad Wartą, KPP w Kole, ZRM w Kole.

Cała akcja poszukiwawcza Policji i Straży Pożarnej trwała około 1,5 godziny i zakończyła się odnalezieniem ciała 35-letniej kobiety.

Źródło: OSP Koło nad Wartą, KPP w Kole i Czytelnik
Opracował: MARIUSZ KOZAJDA

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Ewa
Ewa
4 miesięcy temu

Zdjęcia są ok, ale interesują ludzi dalsze ustalenia. Chyba już do tej pory coś wiadomo od prokuratury i policji. Czekamy na informacje.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526