Rodzinne Kolędowanie w kościele MB Częstochowskiej w Kole [FOTO]

Autor: kurier-kolski.pl | 20.12.2023

W 3. Niedzielę Adwentu w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Kole już po raz kolejny miało miejsce RODZINNE KOLĘDOWANIE, na które zaprosili parafian, mieszkańców i gości ks. prob. kan. Władysław Waszak oraz Burmistrz Krzysztof Witkowski. Na miejscu był Jacek Skrycki, który zrobił fotografie z tego pięknego wydarzenia.

 

Tradycyjnie już od wielu lat w okresie Narodzenia Pańskiego w Kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Kole ma miejsce rodzinne, świąteczne kolędowanie.
W tym roku w Trzecią Niedzielę Adwentu, na zakończenie rekolekcji parafialnych (które prowadził ks. Tomasz Król), miejscowy proboszcz ks. kan. Władysław Waszak wraz z Burmistrzem Miasta Koła Krzysztofem Witkowskim zaprosili parafian i gości na to wyjątkowe wydarzenie.

We wnętrzu świątyni rozbrzmiewały piękne kolędy w wykonaniu Scholi dziecięco-młodzieżowej Parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Kole prowadzonej przez S. Anuncjatę Kempczyńską, a także Małgorzatę Grzechnik z zespołem. Samo spotkanie prowadziła Monika Andrzejczak.

W inicjatywę już po raz kolejny włączył się Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole, który po koncercie obdarowywał świątecznymi upominkami wykonawców i uczestników tego wyjątkowego widowiska.

Tekst i Foto: Jacek Skrycki

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526