Kolski regionalista-społecznik Kazimierz Kasperkiewicz ma już 94 lata!

Autor: kurier-kolski.pl | 14.11.2023

94. urodziny świętował kilka dni temu znany i ceniony regionalista i społecznik, Honorowy Obywatel Miasta Koła, Pan Kazimierz Kasperkiewicz. Z życzeniami do szacownego Jubilata udało się wiele osób, w tym kolski Burmistrz Krzysztof Witkowski wraz z prezeską SPMK nad Wartą, dyr. Biblioteki Publicznej, Aleksandrą Kowalską. Przy p. Kazimierzu jak zwykle trwał kolski aktywista i społecznik Jacek Skrycki, który z Jubilatem jest szczególnie emocjonalnie związany poprzez kilkudziesięcioletnią przyjaźń rodzinną.

 

Szanowny Panie Kazimierzu, kierujemy do Pana słowa uznania za wieloletnią, społeczną pracę na rzecz miasta, kiedy zgłębiając tajniki przeszłości, gromadząc pamiątki, pogłębiając wiedzę o regionie, a co najważniejsze, dzieląc się nią z kolanami w publikacjach i wystąpieniach, zostawia Pan trwały ślad na kartach historii naszego miasta.

Wyrażając nasz szacunek i uznanie, a jednocześnie zapewniając o szczerej sympatii, życzymy Panu spełnienia marzeń i dążeń, kolejnych lat efektywnych działań, przychylności losu przy realizacji każdego przedsięwzięcia, a w życiu osobistym zdrowia, spokoju i wszelkiej pomyślności. 200 lat!

Źródło: fb UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
7 miesięcy temu

Wszystkiego najlepszego Panie Profesorze w jak najlepszym zdrowiu! 🙂

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526