Jest kolejna rządowa dotacja na remont Oddziału Wewnętrznego! [WIDEO]

Autor: kurier-kolski.pl | 13.10.2023

Powiat Kolski otrzymał wsparcie rządowe na realizację II etapu przebudowy i generalnego remontu Oddziału Wewnętrznego w Szpitala w Kole. Kwota otrzymanej dotacji to aż 5,5 miliona zł . Dofinansowanie będzie pochodzi z Rządowego Funduszu Polski Ład w ramach Program Inwestycji Strategicznych i pozwoli nie tylko na ukończenie remontu głównego oddziału placówki, ale zwieńczenie 5-letnich remontów wszystkich oddziałów głównego budynku SP ZOZ w Kole.

 

Dnia 13 października w kolskim szpitalu powiatowym odbyła się konferencja prasowa dot. otrzymanego przez Powiat Kolski dofinansowania w wysokości 5.500.000,00 zł na przebudowę Oddziału Wewnętrznego.

Podczas spotkania Zbigniew Hoffmann – Minister i Poseł z Wielkopolski, Aneta Niestrawska – I Wicewojewoda Wielkopolski oraz kolski poseł Leszek Galemba przekazali na ręce p.o. Dyrektora ds. lecznictwa SPZOZ w Kole lek. Michała Michalskiego czek na 600.000,00 zł na dofinansowanie zakupu ambulansu stacjonującego w Kole. Wicestarosta Sylwester Chęciński oraz ordynator Oddziału Wewnętrznego lek. Arkadiusz Ostrowski podziękowali za dotacje na generalne remonty oraz na karetkę.

Źródło: Powiat Kolski

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526