Koło Gospodyń Wiejskich z Ochli w półfinale Bitwy Regionów w Ślesinie

Autor: kurier-kolski.pl | 05.09.2023

W Ślesinie odbył się etap wojewódzki kulinarnej Bitwy Regionów. Do zmagań przystąpiło ponad 30 KGW. Wśród nich godnie nasz Powiat Kolski reprezentowało Koło Gospodyń Wiejskich w Ochlach, które wcześniej wygrało przepyszną kaczką powiatowe eliminacje tego konkursu.

 

-Przygotowaliśmy swoje stoisko i potrawę konkursową, czyli Kaczkę z przycierakami i modrą kapustą. Tym razem nie udało nam się zająć miejsca na podium, jednak jesteśmy bardzo zadowoleni z uczestniczenia w tym wydarzeniu. Bitwa Regionów pozwoliła nam zdobyć nowe doświadczenie i poznać inne koła gospodyń. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację oraz gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko – członkowie KGW w Ochlach napisali na swoim profilu społecznościowym.

Członkowie KGW w Ochlach przygotowali nie tylko pyszne potrawy, ale – jak widać na załączonych zdjęciach – obszerne i pięknie ustrojone stoisko. Wstydu nie było, a wprost przeciwnie – możemy być dumni z naszych rodaków z gminy Koło. Stoisko i członkinie oraz członków KGW z Ochli odwiedzali chętnie różni goście, w tym także nasz kolski parlamentarzysta Leszek Galemba.

Fot. Anna Dąbrowska i Joanna Grabowska
Opracował: Mariusz Kozajda

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526