KGW w Ochlach na pracowitych wakacjach – wkrótce jedzie na etap wojewódzki Bitwy Regionów 2023

Autor: kurier-kolski.pl | 23.08.2023

Gospodarne panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Ochlach (gm. Koło) już nie raz dowiodły swojej wartości, a niedawna wygrana w powiatowym etapie kulinarnej Bitwy Regionów wyniosła je na podium. Nagrodą była wycieczka, zwiedzanie i całodzienny pobyt w Pałacu i Stadninie Koni w Walewicach, ufundowane przez KHBC z Prezesem Grzegorzem Fiałkowskim. Członkowie KGW Ochle byli też na wycieczce w Warszawie i w Sejmie na zaproszenie Posła Leszka Galemby, a 2 września br. powalczą w II etapie Bitwy Regionów w Ślesinie. Powodzenia!

 

Dnia 16 sierpnia 2023 r. Koło Gospodyń Wiejskich w Ochlach wybrało się na wycieczkę do Warszawy. Podczas wyjazdu uczestnicy wyjazdu mieli okazję zwiedzić Sejm Rzeczypospolitej Polskiej,  Świątynię Opatrzności Bożej oraz Stadion Narodowy.

Fot. Anna Dąbrowska, Grażyna Dąbrowska, Adam Trzeszczyński, Paulina Orchowska, Ks. Mariusz Budkiewicz

 

W sobotę 19 sierpnia członkowie KGW w Ochlach mieli przyjemność zwiedzić Pałac w Walewicach i Stadninę Walewice. Była to nagroda za wygraną w powiatowym etapie kulinarnej Bitwy Regionów. „Chcemy bardzo serdecznie podziękować Panu Grzegorzowi Fiałkowskiemu prezesowi Kutnowskiej Hodowli Buraka Cukrowego za ufundowanie tej nagrody. Pałac jak i stadnina koni są niezwykle urokliwym i klimatycznym miejscem z niesamowitą historią! Jeżeli szukacie miejsca, w którym możecie połączyć odpoczynek ze zwiedzaniem, to właśnie je dla was odkryliśmy! Dodatkowo w pałacu działa restauracja, która serwuje przepyszne jedzenie, o czym mogliśmy się przekonać i z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy Wam serdecznie to miejsce… My na pewno tam wrócimy” – napisali na portalu społecznościowym wycieczkowicze z KGW Ochle.

 

W sobotę, 2 września 2023 r., KGW Ochle pojedzie do Ślesina reprezentować nasz powiat w II etapie wojewódzkim kulinarnej Bitwy Regionów. Obiecujemy, że będziemy trzymać kciuki!

Źródło: fb KGW w Ochlach
Opracował: Mariusz Kozajda

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526