Środowiskowy Dom Samopomocy w Kole działa już 18 lat!

Autor: kurier-kolski.pl | 25.04.2023

Dokładnie 1 kwietnia 2023 r. Środowiskowy Dom Samopomocy w Kole osiągnął symboliczną pełnoletność! Funkcjonuje w naszym mieście już 18 lat, realizując specjalistyczne usługi opiekuńcze względem osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym osób przewlekle chorych psychicznie i osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Wyjątkowy jubileusz był okazją do zorganizowania uroczystości z udziałem zaproszonych gości. Podczas miłego spotkania kierownik i pracownicy ośrodka przedstawili rys historyczny placówki, jego strukturę i zasady funkcjonowania. Podziękowali wszystkim osobom, dzięki którym dom powstał, trwa i zapewnia kompleksową pomoc. Słowa wdzięczności usłyszeli wszyscy współpracujący z ŚDS. Kierownik Małgorzata Gatrzkie również odebrała serdeczne życzenia i gratulacje, nie tylko za wzorowe prowadzenie placówki, ale i za serce oraz wielkie zaangażowanie w sprawy podopiecznych całej kadry.

Wśród gości, którzy swoją obecnością zaszczycili uroczystość byli m.in.: I Wicewojewoda Wielkopolski Aneta Niestrawska, Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski, Przewodniczący Rady Miasta Koła Tomasz Sobolewski, Radna Miejska Teresa Brzoska, Komendant Straży Miejskiej Krzysztof Ossowski, Dyrektor MOPS Urszula Karolczak wraz z pracownikami, Sekretarz i Skarbnik Miasta, szefowie zaprzyjaźnionych domów samopomocy, uczestnicy ŚDS wraz z rodzicami. Były występy artystyczne, a na finał wzniesiono toast szampanem bezalkoholowym i poczęstowano świętujących urodzinowym tortem.

Źródło: UM w Kole

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526