Przepust w Grzegorzewie naprawiony

Autor: kurier-kolski.pl | 05.01.2023

W Grzegorzewie na ul. Toruńskiej odbyło się otwarcie inwestycji Powiatu Kolskiego polegającej na rozbiórce istniejącego obiektu mostowego i budowie przepustu w ciągu drogi powiatowej nr 3199P. Zakres inwestycji obejmował rozbiórkę istniejącego obiektu mostowego/przepustu znajdującego się w złym stanie technicznym, zagrażającego awarią budowlaną oraz budowę nowego przepustu na rowie melioracyjnym wraz z regulacją rowu i umocnieniem skarp oraz wybudowaniu nowej infrastruktury.

 

W ramach inwestycji wykonano odtworzenie nawierzchni na odcinku, na którym konieczna była jej rozbiórka z uwagi na możliwość prowadzenia robót rozbiórkowych i budowlanych związanych z przepustem. Warto dodać, że Powiat Kolski na realizacje tej inwestycji pozyskał środki zewnętrzne z 10% rezerwy subwencji ogólnej Budżetu Państwa w wysokości 550 tys. zł. Inwestycję w wysokości 200 tys. zł wsparła, również Gmina Grzegorzew. Inwestycja wykonana została przez firmę POLKOP Roboty Melioracyjne Józef Grzelak, a wartość robót budowlanych wyniosła 1.207.599,19 zł.

Źródło: Powiat Kolski

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Janusz Kupczak
Janusz Kupczak
1 rok temu

Niech ta Pani z Grzegorzewa weżnie się za naprawę drug .Jak się wjeżdża do gminy Olszówka to tak jak by się wjeżdżało do innego świata ,wszystkie drogi jak przysłowiowy stół

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526