Mieszkańcy Koła i Ochli na spektaklu w Teatrze Muzycznym w Poznaniu

Autor: kurier-kolski.pl | 09.01.2023

Dnia 5 stycznia br. grupa 50. osób z Koła i Ochli gościła w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, podziwiając przedstawienie teatralne, musical pt. „Skrzypek na dachu”. Gra artystów wywarła na publiczności wiele pozytywnych emocji i miłe przeżycia. Widzowie na stojąco, gromkimi brawami podziękowali występującym aktorom za wspaniały spektakl. Po przedstawieniu nasi mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia.

Wyjazd do teatru zorganizował społecznik Jacek Skrycki, zaprzyjaźniony już od wielu lat z Teatrem Muzycznym w Poznaniu. Na ręce Wiesława Paprzyckiego, solisty-aktora przekazał w imieniu całej grupy oprawiony kolaż fotograficzny przedstawiający kolskie zabytki oraz inne upominki, a wśród nich wyroby wykonane w pracowni ceramicznej MDK oraz album o Kole i wydawnictwa związane z miastem Koło.

Po przedstawieniu cała grupa upamiętniła swój pobyt w poznańskim teatrze robiąc sobie pamiątkowe zdjęcie. W radosnych nastrojach, i już z zamierzeniami kolejnych wspólnych wyjazdów, miłośnicy doznań artystycznych szczęśliwie powrócili do swoich domów.

Czytelnicy naszej Redakcji otrzymali życzenia na 2023 r. od poznańskich artystów. Nasza Redakcja również przesyła serdeczne życzenia na cały 2023 rok dla wszystkich artystów i pracowników Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Tekst: Mariusz Kozajda
Foto: ze zbioru Jacka Skryckiego

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Kuba
Kuba
1 rok temu

Kiedy następny wyjazd?

Kja
Kja
1 rok temu

Brawo!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526