Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej OSP w Kole [FOTO]

Autor: kurier-kolski.pl | 13.01.2023

W minioną sobotę, 7 stycznia br. w hali MOSIR odbył się Noworoczny Koncert Orkiestry Dętej OSP w Kole pod batutą Krzysztofa Lityńskiego. W tym roku nasza Orkiestra zaprosiła do wspólnego udziału w koncercie Danutę Błażejczyk i Mariusza Urbaniaka, którzy zaśpiewali znane piosenki. Artyści wystąpili solo, a także w duecie, otrzymując gromkie brawa. Jak zawsze niezawodni, nasi wspaniali kolscy muzycy otrzymali podziękowania nie tylko od zebranej publiczności, ale także od zaproszonych artystów. Z orkiestrą wystąpiły także mażoretki.

 

Krzysztof Lityński, wspaniały muzyk, aranżer, pedagog, od wielu lat dyrygent orkiestry, a obecnie także prezes Orkiestry OSP w Kole, i tym razem znakomicie przygotował cały zespół do niesamowitego koncertu, który podziwiała zebrana publiczność z Koła i przybyli goście.

Nasza Redakcja otrzymała (pierwszą) nagraną przez orkiestrę płytę wraz z odręcznymi noworocznymi życzeniami dla Czytelników Kuriera Kolskiego. W planach Orkiestry nagranie jest następnej płyty ze świąteczno-bożonarodzeniowymi melodiami.

Także Danuta Błażejczyk przekazała nam swoją płytę z kolędami, zadedykowaną naszym Czytelnikom:

Dziękujemy i również w imieniu Redakcji i naszych Czytelników przesyłamy najserdeczniejsze noworoczne życzenia dla wszystkich członków Orkiestry Dętej OSP w Kole i dla Pani Danuty Błażejczyk.

Prezes Krzysztof Lityński przekazał po koncercie dla naszej Redakcji płyty z utworami kolskiej Orkiestry, które w ustalonej wspólnie formule przeznaczymy dla naszych Czytelników, o czym będziemy jeszcze później informować.

Organizatorami Koncertu Noworocznego byli Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski i Orkiestra OSP w Kole.

Opracowanie: Mariusz Kozajda
Foto: Jacek Skrycki

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526