Grand Prix Powiatu Kolskiego w Tenisie Stołowym

Autor: kurier-kolski.pl | 14.11.2022

Dnia 5 listopada odbył się pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Powiatu Kolskiego w Tenisie Stołowym. Organizatorami zawodów było Starostwo Powiatowe w Kole oraz Stowarzyszenie Przyjaźni Szkole działające przy Szkole Podstawowej w Przedczu. Współorganizatorem pierwszego turnieju był MOSiR Koło, a sponsorem pucharów i upominków firma AGRONAS Sp. z o.o.

Celem cyklu zawodów jest przede wszystkim integracja środowiska tenisistów stołowych oraz popularyzacja tej dyscypliny sportu w naszym powiecie.
W turnieju startowało 48 mężczyzn oraz 4 kobiety z 18 gmin. Zawody stały na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym, a wśród uczestników byli zawodnicy z przeszłością ligową.

Już pierwszy turniej pokazał celowość organizacji zawodów, których w naszym powiecie nie było od lat. Następne zmagania miłośników plastikowej piłeczki już 10 grudnia w Grzegorzewie (turniej o Puchar Prezesa KHBC), na które organizatorzy zapraszają już teraz.

Wyniki Grand Prix o Puchar Prezesa AGRONAS Sp. z o.o.

Kobiety:
1. Paulina Środowska – Kłodawa
2. Julia Pawlak – Osiek Mały
3. Maria Czernielewska – Babiak
4. Wiktoria Pawlak – Osiek Mały

Mężczyźni:
1. Piotr Gołębski – Koło
2. Arkadiusz Wypiór – Przykona
3. Robert Iwulski – Koło
4. Jakub Kobos – Głowno

Gratulujemy Zwycięzcom!

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom, Prezesom firmy Agronas – Panom Antoniemu i Łukaszowi Żurawikom, Burmistrzowi Miasta Koła -Panu Krzysztofowi Witkowskiemu, Dyrektorowi MOSiR Koło – Panu Jarosławowi Kawce oraz Panu Sebastianowi Szczesiakowi. Sędzią głównym zawodów był radny powiatu kolskiego Pan Jarosław Sobański , a stowarzyszenie reprezentowały Pani Anna Musiał oraz Pani Dorota Szczyżańska.

Źródło: Powiat Kolski

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526