V Kolski Dzień Seniora [FOTO+WIDEO]

Autor: kurier-kolski.pl | 21.10.2022

Z wielkim zainteresowaniem i owacyjnym przyjęciem spotkał się V już Kolski Dzień Seniora. Na deskach MDK wystawiony został ciekawy program artystyczny, a w finale spotkania przedstawiciele Stowarzyszenia Klub Seniora „Trzecia Zmiana” (organizatora wydarzenia), przyjęli wiele gratulacji i życzeń. „Trzecia Zmiana” jest prężnie działającym na terenie naszego miasta stowarzyszeniem. W ramach klubu działa wiele rozmaitych sekcji zainteresowań, a wszyscy członkowie spotykają się regularnie, także na wykładach tematycznych.

 

Tegoroczne wydarzenie było współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Miejskiego w Kole w ramach działalności pożytku publicznego.
Część artystyczną wypełniły liczne występy zarówno muzyczne jak i taneczne. Na deskach kolskiego MDK mogliśmy usłyszeć wiele pięknych ballad i piosenek żeglarskich w wykonaniu zespołu „Ania i Tomek Trust”. Swoje układy taneczne, zaprezentował również Zespół Taneczny z Kościelca. Wiele oklasków zebrała formacja „Wesołe Nutki”, działająca przy „Trzeciej Zmianie”.

Wydarzenie zostało dofinansowane przez Gminę Miejską Koło z burmistrzem Krzysztofem Witkowskim oraz Gminę Wiejską Koło z wójtem Mariuszem Rybczyńskim. Współorganizatorem imprezy był Miejski Dom Kultury w Kole.

KLIKNIJ w obraz niżej, by obejrzeć nagranie z wydarzenia:

Foto i wideo: Mariusz KOZAJDA

 

          

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
kolanka
kolanka
1 rok temu

słaba część artystyczna,dużo wolnych miejsc , przecież w Kole seniorów jest kilka tysięcy.Trzeba zmienić organizatorów tej imprezy.

Pierun
Pierun
1 rok temu
Odpowiedz do.  kolanka

Trzeba zmienić „derektora,” i tylko tyle.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526