100. urodziny Pani Kazimiery Junkiert z Borysławic Kościelnych

Autor: kurier-kolski.pl | 18.09.2022

Takie okazje do świętowania nie zdarzają się codziennie. W minioną sobotę w Gminie Grzegorzew wyjątkowe 100. urodziny obchodziła mieszkanka Borysławic Kościelnych Pani Kazimiera Junkiert. Pani Kazimiera przez całe swoje długie życie otoczona jest szacunkiem i miłością kochającej rodziny, która postanowiła uczcić ten jubileusz organizując na cześć Jubilatki wspaniałe przyjęcie w przeddzień jej setnych urodzin.

 

Na zaproszenie rodziny, Panią Kazimierę odwiedziła Wójt Bożena Dominiak wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Tadeuszem Sosnowskim, kierownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Inspektoratu w Kole Agatą Kawalec-Świątek oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Grzegorzewie Anną Wawrzyniak. Złożyli oni Pani Kazimierze serdeczne życzenia dalszych wielu lat w zdrowiu i pomyślności wręczając bukiety kwiatów, list gratulacyjny oraz oryginalny akt urodzenia jubilatki. Pani Kazimiera otrzymała również listy gratulacyjne od Prezesa Rady Ministrów Premiera Pana Mateusza Morawieckiego a także od I Wicewojewody Wielkopolskiego Anety Niestrawskiej.

– Ten piękny Jubileusz to przede wszystkim święto Pani Kazimiery, ale również wielki zaszczyt dla naszego Samorządu. Jesteśmy dumni, że w naszej Gminie urodziła się i mieszka osoba, która obchodzi tak wyjątkowe urodziny – powiedziała Wójt Bożena Dominiak.

Źródło: Gmina Grzegorzew

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526