Konkurs KRUS dla dzieci i młodzieży

Autor: kurier-kolski.pl | 23.08.2022

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Kole do 31 października br. przyjmuje zgłoszenia do udziału w Ogólnopolskim Konkursie dla dzieci i młodzieży „Moja Wizja Zero-Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym”. Więcej szczegółów o tym przeczytasz dalej.

 

Celem konkursu jest promowanie bezpiecznych zachowań związanych z pracą w gospodarstwie rolnym oraz popularyzowanie Wizji Zero w rolnictwie-międzynarodowej kampanii społecznej, która ma na celu minimalizowanie ryzyka wypadku przy pracy w sektorze rolniczym.

Konkurs skierowany jest do młodzieży w wieku od 13 do 21 lat włącznie – uczniów szkół podstawowych, średnich i studentów. Polega na przygotowaniu krótkiego filmu (od 30 s. do 2 min.) na temat kampanii Wizji Zero, ze szczególnym zwróceniem uwagi na funkcjonowanie rodziny w gospodarstwie rolnym w oparciu o trzy filary: bezpieczeństwo, zdrowie i dobrostan.

Zgłoszenia konkursowe należy nadsyłać na adres:

wizjazero@krus.gov.pl

Regulamin oraz wszelkie niezbędne informacje na temat tegorocznej edycji konkursu znajdują się na stronie internetowej Kasy pod linkiem

https://www.krus.gov.pl/konkursy/konkursy-i-patronaty/moja-wizja-zero/

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody!

Źródło: KRUS w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526