Miasto Koło i Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole wspólnie zorganizują „Pożegnanie wakacji” [WIDEO]

Autor: kurier-kolski.pl | 29.07.2022

Na Festyn „Pożegnanie wakacji” planowany na 19 sierpnia br. na placu u zbiegu ulic Kolejowa-Blizna w Kole mieszkańców miasta i powiatu już dziś serdecznie zapraszają Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski oraz Prezes Zarządu Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kole Czesław Cieślak. Włodarz wraz z Prezesem podpisali deklarację podjęcia współpracy przy organizacji tego wydarzenia.

 

Podczas wczorajszej konferencji w Ratuszu Miejskim burmistrz zaznaczył, że przedsięwzięcie jest w toku realizacji i nie poda jeszcze programu spotkania plenerowego, ale najważniejszy pozostaje fakt, że lokalne firmy wspierają działania na rzecz mieszkańców, a pomoc finansowa udzielona na organizację „Pożegnania wakacji” pozwoli na przygotowanie ciekawych atrakcji. – Zapraszamy wszystkich, najpierw będą animacje i rozrywki dla najmłodszych, później koncerty kilku zaproszonych formacji muzycznych – powiedział Krzysztof Witkowski.

KLIKNIJ w obraz niżej, by zobaczyć podpisanie porozumienia:

Z propozycji włączenia się w imprezę rozrywkową dla mieszkańców ucieszył się prezes OSM Czesław Cieślak. Przyznał, że działająca w Kole od 92 lat mleczarnia wiele wnosi w życie miasta, wpływa na jego rozwój, dając szansę utrzymania dla zatrudnionych pracowników i kilku tysięcy rolników z powiatu i nie tylko, ale czasem stwarza drobne uciążliwości, dlatego chętnie w ten sposób zrekompensuje mieszkańcom ewentualne niedogodności związane z funkcjonowaniem zakładu. – Ze względu na niełatwą sytuację ekonomiczno-polityczną kraju przewidujemy skromny charakter spotkania, nie będzie fajerwerków – zakończył żartobliwie prezes, wyrażając nadzieję, że trafimy w oczekiwania społeczne, a w przyszłości miasto i firma podejmować będzie kolejne wspólne działania.

Źródło: UM w Kole
Foto i nagranie wideo: Mariusz Kozajda

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Johus
Johus
7 miesięcy temu

Co on tam robi w tej spółdzielni

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526