Dzień Niepodległości (Indepedence Day) USA w Powiecie Kolskim

Autor: kurier-kolski.pl | 04.07.2022

Z okazji Dnia Niepodległości (Independence Day USA), 4 lipca, czyli najważniejszego święta USA, kolski Poseł na Sejm Leszek Galemba wraz ze Starostą Robertem Kropidłowskim i Wójtem Gminy Koło Mariuszem Rybczyńskim spotkali się  z Jackiem Skryckim, rodowitym Kolaninem, równocześnie z obywatelem USA, by symbolicznie przekazać na jego ręce najserdeczniejsze życzenia wszystkim obywatelom USA, ale szczególnie tym pochodzącym z Koła i Powiatu Kolskiego, w tym skupionym w Klubie Koło n/Wartą w Chicago.

 

Nasz parlamentarzysta wraz z samorządowcami przekazali na ręce pana Jacka pozdrowienia dla wszystkich Polaków, obywateli amerykańskich, wywodzących się z Ziemi Kolskiej, jak również przekazali mu stosowny adres na piśmie, który zostanie przekazany do klubu Koło nad Wartą w Chicago.

Polsko-amerykański gość obdarował przedstawicieli kolskich władz symbolami USA oraz pamiątkowym albumem „100 najpiękniejszych miast Ameryki Północnej”. Spotkanie przebiegło w sympatycznej atmosferze, w iście amerykańskim stylu.

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Mona
Mona
1 rok temu

Nazwy mieszkańców miast piszemy małą literą. Panie Redaktorze, jeśli dziennikarz szanuje swoich czytelników i siebie, pisze bez błędów. Jest słownik internetowy.

Mario
Mario
1 rok temu

zapytajcie posła ze wsi czyja to wina że ceny towarów rosną w tak szybkim tempie.

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
1 rok temu
Odpowiedz do.  Mario

Tuska wina i dodatkowo Putina.:):):)

Ola
Ola
1 rok temu
Odpowiedz do.  Mario

Między innymi twoja „Baranie”, bo nic nie robisz, nic nie rozumiesz, a ciągle piszesz bzdury. Do roboty się weź, a nie z garnuszka MOPSU,/GOPSU żyjesz i masz czas na bzdury

Mario
Mario
1 rok temu
Odpowiedz do.  Ola

„Ola” słoneczko przygrzało czy przekwitasz? Ja pracuję a ty robisz? może tylko robótki ręczne ha ha. kumasz czy jesteś dzida?

Gucio i Cezar
Gucio i Cezar
1 rok temu
Odpowiedz do.  Mario

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526