Słoneczny i udany Dzień Dziecka w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 04.06.2022

Wyjątkowo pogodny i udany był tegoroczny Dzień Dziecka w Kole. Wcześniej stan pandemii pokrzyżował plany organizatorom, ale tym razem udało się! Słońce dopisało, dzieci też dopisały. Pod spodem kilka zdjęć z festynów, które odbyły się na kolskim Stadionie.

 

Każdego roku z okazji Dnia Dziecka lokalni organizatorzy dwoją się i troją, by kolscy milusińscy, w dniu ich święta, mieli zapewnione atrakcje. Od kilku lat (z przerwą w czasie pandemii) Urząd Miejski w Kole, Komenda Powiatowa Policji w Kole, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole oraz Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole wspólnie zapraszają dzieci i młodzież na festyn „Miasto i Mundurowi Dzieciom” organizowany w plenerze, na miejskim stadionie.

Festyn ma nową, szeroką formułę, ale bazuje na organizowanych przez lata obchodach „Dnia Dziecka”, „Dnia Sportu” i oczywiście zwyczajowo wpisuje się w „Dni Koła”. Tak dużej inicjatywy nie udałoby się przeprowadzić bez licznych instytucji, zakładów stowarzyszeń, zaangażowanych w jej przebieg. Moc atrakcji czekała na uczestników, m.in. turnieje, biegi sztafetowe, konkurencje sportowe i rozmaite formy aktywności. Były ciekawe stoiska, dmuchane zjeżdżalnie, nikt nie wyszedł ze stadionu ani głodny, ani bez upominku.
Dzieci, aby wziąć udział w festynie, opuściły lekcje. ale chyba taka odmiana była wskazana!

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Gniewko Grubychowski
Gniewko Grubychowski
9 miesięcy temu

Starsze dzieci wiedzą że w kolskiej komendzie dochodzi do wielu nieprawidłowości. Te dzieciaszki może się jeszcze nabiorą na maskaradę w wykonaniu stróżów prawa. Policjantka z działu PR zrobiła ostatnio niewypał na FB i dostała tęgie baty od internautów, tym razem było podobnie, frekwencja nie dopisała a wyniki dla poprawy wizerunku mizerne. Może zwyczajnie przestańcie popełniać przestępstwa to ludzie zaczną was inaczej postrzegać i w końcu szanować.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526