Szpital Powiatowy z supernowoczesnym aparatem diagnostycznym USG za 150 tysięcy zł! [WIDEO]

Autor: kurier-kolski.pl | 27.05.2022

W środę, 25 maja 2022 r., nastąpiło uroczyste przekazanie kolskiemu Szpitalowi najnowocześniejszego ultrasonografu medycznego o wartości 150 tysięcy złotych! Urządzenie najnowszej generacji firmy PHILIPS będzie służyć mieszkańcom Koła i całego Powiatu Kolskiego, a zostało ufundowane i przekazane przez firmę Wood-Mizer z Koła. Firma z amerykańskimi korzeniami już nie pierwszy raz pomaga naszemu Szpitalowi. Ekskluzywny sprzęt medyczny przekazał dyr. placówki Iwonie Wiśniewskiej Prezes Zarządu Wood-Mizer Robert Bagiński. Pod spodem 5 min. nagranie wideo z tego wydarzenia.

 

Nowe urządzenie zostało już zamontowane w Gabinecie II Pracowni USG kolskiego Szpitala. Jak powiedziała dyr. Iwona Wiśniewska, w tym miejscu miesięcznie wykonuje się blisko 300 badań diagnostycznych pacjentów. To bardzo dużo. Szpital posiada kilka ultrasonografów, ale ten będzie najnowszym i zdecydowanie najnowocześniejszym urządzeniem tego typu. Dzięki tej hojnej darowiźnie firmy Wood-Mizer osoby chore będą diagnozowane w najnowocześniejszy możliwy sposób.

KLIKNIJ w obraz niżej, by obejrzeć 5 min. relację z wydarzenia:

– Bardzo gorąco dziękuję w imieniu personelu medycznego i naszych przyszłych pacjentów. Pańska pomoc jest nieoceniona! – powiedziała dyr. Wiśniewska przekazując na ręce Prezesa Wood-Mizer Roberta Bagińskiego grawerowane podziękowanie. – Jestem wdzięczna za zrozumienie naszych potrzeb, za serce i za wieloletnią owocną współpracę.

Prezes Robert Bagiński przypomniał, że firma Wood-Mizer od lat wspiera hojnie działalność kolskiej lecznicy. Zadeklarował, że zakup i przekazanie tego drogiego urządzenia USG nie zamyka drogi dla dalszych darowizn w przyszłości, kolejnego doposażania Szpitala.

– Myślę, że wszyscy znają firmę Wood-Mizer i jej misyjność, czyli działania na rzecz społeczeństwa kolskiego i nie tylko. Koncentrujemy się przede wszystkim na naszej społeczności lokalnej, ponieważ tu działamy i żyjemy. Szpital od wielu lat był bliski mojemu sercu i poprzednim prezesom firmy, którzy w różny sposób starali się go wspierać. Cieszę się, że tak wspaniały aparat będzie służył i cały szpital będzie też miał korzyść z tego, bo diagnostyka z takim urządzeniem wchodzi na wyższy poziom. (…) Deklaruję, że nasza firma jest gotowa i chętna na dalsze wspieranie kolskiego Szpitala.

W przekazaniu urządzenia wziął też udział Rafał Jędrzejczak z firmy Partner4Medicine – dystrybutor firmy Philips.

Opracowanie, foto i wideo: MARIUSZ KOZAJDA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526