Gratulacje od władz miasta dla kolskich laureatów konkursu Kariatydy

Autor: kurier-kolski.pl | 26.05.2022

Podczas wtorkowej sesji Rady Miasta Koła, nagrodzeni Statuetkami KARIATYDY w corocznym konkursie konińskiego CKiS: w kategorii „Twórca” Teresa Brzoska i w kategorii „Animator Kultury” Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Kole Radomir Piorun otrzymali od Radnych Miejskich oraz Burmistrza Miasta Koła serdeczne gratulacje.

– Kierujemy słowa uznania wobec stworzenia pozytywnego klimatu wokół kolskiej sceny i otwarcie jej na lokalnego i ponadlokalnego odbiorcę oraz wdzięczność za inicjowanie działań kulturotwórczych i inspirowanie środowiska do podejmowania artystycznych aktywności – usłyszał dyrektor Radomir Piorun.

– Wyrażamy słowa uznania za wieloletnią, systematyczną pracę społeczno-artystyczną na rzecz miasta, pełną zaangażowania, doskonałości warsztatowej, wrażliwości i wyobraźni bez granic oraz wdzięczność za pomnażanie dorobku kolskiej sztuki lokalnej – takie słowa wypowiedziane zostały pod adresem radnej Teresy Brzoskiej.

LINK do retransmisji z obrad sesji: https://kolo.esesja.pl/transmisja/26686/l-sesja-rady-miejskiej-ko%C5%82a-24-maja-2022-r.htm

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526