Jest nowy kierownik Posterunku Policji w Dąbiu

Autor: kurier-kolski.pl | 30.04.2022

W poniedziałek 25 kwietnia br. w siedzibie dąbskich policjantów odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zmiany na stanowisku Kierownika Posterunku Policji w Dąbiu. W uroczystości w trakcie, której pożegnano także dotychczasowego kierownika posterunku policji mł.asp. Rafała Kicińskiego,  dalszą służbę będzie pełnił w Wydziale Ruchu Drogowego kolskiej komendy policji, udział wzięli: Komendant Powiatowy Policji w Kole mł. insp. Jacek Brzęcki, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kole podinsp. Przemysław Czarnecki, Burmistrz Miasta i Gminy Dąbie Tomasz Ludwicki, Wójt Gminy Olszówka Włodzimierz Fraszczyk, Dyrektor do spraw administracyjnych Urzędu Miejskiego w Dąbiu Monika Szymanowska oraz policjanci z Posterunku Policji w Dąbiu.

 

Na początku uroczystości odczytane zostały rozkazy personalne, gdzie zgodnie z ich treścią obowiązki Kierownika Posterunku w Dąbiu objął podkom. Tomasz Pawlak, natomiast mł.asp. Rafał Kiciński został przeniesiony do dalszej służby w Wydziale Ruchu Drogowego.

Następnie głos zabrał Komendant Powiatowy Policji w Kole mł. insp. Jacek Brzęcki, który złożył serdeczne gratulacje oraz wyraził przekonanie, że nowy kierownik zadba o wysokie poczucie bezpieczeństwa mieszkańców gminy Dąbie. Podziękował również jego poprzednikowi mł.asp. Rafałowi Kicińskiemu za zaangażowanie i wysiłek włożony w pełnioną służbę.

Gratulacje nowemu kierownikowi podkom. Tomaszowi Pawlakowi oraz podziękowania dla jego poprzednika mł. asp. Rafała Kicińskiego osobiście złożył burmistrz miasta i gminy Dąbie Tomasz Ludwicki oraz wójt gminy Olszówka Włodzimierz Fraszczyk.

Źródło: KPP w Kole
Opracował: Mariusz Kozajda

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526