Strażacy z Ruszkowa Pierwszego obradowali na Walnym Zebraniu

Autor: kurier-kolski.pl | 18.03.2022

W świetlicy wiejskiej w Ruszkowie Pierwszym odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze  Ochotniczej Straży Pożarnej z tej miejscowości. Na zebraniu przedstawiono sprawozdania z działalności za rok 2021 oraz sprawozdanie finansowe. Następnie odczytano sprawozdanie Komisji Rewizyjnej, która zawnioskowała o absolutorium dla Zarządu OSP Ruszków Pierwszy. Walne zebranie jednogłośnie udzieliło absolutorium zarządowi. Kolejnym punktem zebrania były plan działalności i finansowy na bieżący rok, które zostały przyjęte uchwałą zebrania.

 

W zebraniu uczestniczyli również zaproszeni goście: Robert Popkowski – Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, Sylwester Chęciński – Wicestarosta Kolski oraz dh naszej jednostki, Dariusz Ostrowski – Wójt gminy Kościelec, Józef Pacholski – Prezes OG ZOSP RP w Kościelcu oraz dh naszej jednostki, Tomasz Krupa – Wiceprezes OG ZOSP RP w Kościelcu oraz Marek Straszewski – Komendant Gminny ZOSP RP w Kościelcu. Przybyli także przedstawiciele jednostek: OSP w Dobrowie, Straszkowie, Trzęśniewie oraz Koła nad Wartą.

W dyskusji zebrani goście podziękowali za działalność ratowniczą, kulturalną i współpracę w ubiegłym roku. Wyrazili uznanie dla całej jednostki i dla planów na 2022. Duże wrażenie wywarła na wszystkich działalność i plany grupy poszukiwawczo-ratowniczej GPR R1. Prezes jednostki podziękował wszystkim członkom oraz osobom wspierającym za działalność na rzecz jednostki. Ten rok z pewnością zapowiada się ciekawie dla naszej jednostki

Źródło: fb OSP Ruszków Pierwszy

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526