Są już obaj nowi komendanci Komendy Powiatowej Policji w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 02.02.2022

14 stycznia 2022 r. odszedł na emeryturę Komendant Powiatowy Policji w Kole nadkom. Roman Pankowski, a jego obowiązki zaczął pełnić mł. insp. Jacek Brzęcki, który wcześniej zajmował stanowisko I Zastępcy Komendanta. Wczoraj, 1 lutego 2022 r., w kolskiej komendzie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której szef kolskich mundurowych przedstawił swojego zastępcę – podinsp. Przemysława Czarneckiego.

 

Obejmujący stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji podinsp. Przemysław Czarnecki w szeregi Policji wstąpił w 1996 roku. Kolejne szczeble kariery zdobywał w Komendzie Miejskiej Policji w Kaliszu, z którą związany był przez całą swoją służbę. Od 2016 roku zajmował stanowisko Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Podinsp. Przemysław Czarnecki będzie sprawował nadzór nad pionem prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kole.

Z uwagi na panującą pandemię, spotkanie odbyło się w ograniczonym składzie uczestników i z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

Przypomnijmy, że p.o. Komendant Powiatowy Policji w Kole mł. insp. Jacek Brzęcki (na zdjęciu niżej) w szeregi Policji wstąpił w 1994 roku i od początku swojej służby związany jest z garnizonem wielkopolskim z pionem kryminalnym. W czerwcu 2018 roku został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kole.

Źródło: KPP w Kole , opracował: Mariusz Kozajda

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Marlon Brando
Marlon Brando
2 lat temu

Ten drugi przypomina mi Sławomira Nowaka. Mam nadzieję że wytłumaczył się z tego zegarka w swoim oświadczeniu majątkowym. Moim zdaniem sytuacja bardzo podobna do Addamsa z Turku, tj. komendant dojeżdża z domu, w tym przypadku z Kalisza a Sławomir zostaje na miejscu i ogarnia tematy. Każdy średnio myślący człowiek wie że w Kole nic się nie zmieni, pytanie czy Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego nadaje się na komendanta KPP i czy wypleni korupcję w Kolskiej Drogówce, oczywiście to pytanie retoryczne.

Diler
Diler
2 lat temu

HWDP !!!!!

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
2 lat temu
Odpowiedz do.  Diler

Dobrze, jeśli zna się ortografię i nie robi błędów.
Ten pierwszy wyraz z tego skrótu pisze się przez „ch”!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526