Podjazd dla karetek i wejście do Izby Przyjęć w Szpitalu wyremontowane

Autor: kurier-kolski.pl | 01.02.2022

Zarząd Powiatu Kolskiego odwiedził wyremontowany podjazd dla karetek Zespołu Ratownictwa Medycznego oraz przedsionek Izby Przyjęć w SP ZOZ w Kole, który od lat straszył wyglądem i wywoływał kontrowersje. Od początku teren ten był zbyt mocno obniżony i stała tu ciągle woda, która niszczyła budynek, a na mury wchodziła wilgoć. Brak było zrobionego odprowadzenia wody. Powiat zdecydował o remoncie podjazdu, wejścia do Izby oraz wykonaniu odwodnienia dookoła, dzięki czemu wody będą odprowadzane na zewnątrz, do gleby.

 

Przedmiotem zamówienia było wykonanie robót budowlanych obejmujących remont podjazdu dla karetek Zespołów Ratownictwa Medycznego, przedsionka Izby Przyjęć oraz wykonanie odwodnień liniowych przez wykonawcę MKM Budownictwo Krzysztof Mazur z Ruszkowa Drugiego.

Razem ze Starostą Kolskim Robertem Kropidłowskim inwestycję wizytowali członkowie Zarządu Powiatu Kolskiego: Henryk Tomczak, Waldemar Banasiak i Zbigniew Szarecki. Ze strony Szpitala była obecna dyr. Iwona Wiśniewska oraz kierownik gospodarczy SP ZOZ w Kole.

Źródło: Powiat Kolski

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Maja
Maja
2 lat temu

Po jajo to remontowali jak SOR został zlikwidowany. Kolejny pieniądze w błoto dzięki nieudolnej pseudo deyrektorce po układzie. Zniknij już pani pisoro

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526