Mikołajkowy Turniej Piłkarski w Grzegorzewie

Autor: kurier-kolski.pl | 11.12.2021

W sobotę 4 grudnia 2021 r., na Hali Sportowej w Grzegorzewie Klub Sportowy LZS Sparta „Barłogi”, w ramach środków pozyskanych ze Starostwa Powiatowego w Kole na wsparcie i upowszechnianie kultury fizycznej, przy udziale Gminy Grzegorzew, zorganizował Mikołajkowy Turniej Piłkarski dla najmłodszych drużyn, w którym udział wzięły trzy kluby sportowe: K.S. „Orzeł” Grzegorzew, MKS „Olimpia” Koło oraz LZS „Sparta” Barłogi wystawiając do rozgrywek po dwie drużyny.

Młodzi piłkarze rozegrali dużo ciekawych akcji, a przede wszystkim mieli okazję sprawdzić się na tle kolegów z innych klubów. Było dużo dobrej gry, pozytywnej energii i sportowej rywalizacji.

Podczas zmagań nie była prowadzona klasyfikacja, nie były liczone również bramki, a na koniec każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar i dyplom, które w imieniu organizatorów wręczyli: Anna Durkiewicz – Prezes Klubu Sportowego LZS Sparta Barłogi oraz Waldemar Banasiak – członek Zarządu Powiatu Kolskiego.

Organizatorzy wszystkim uczestnikom zapewnili poczęstunek, a nad bezpieczeństwem całego turnieju czuwali druhowie z OSP w Barłogach.

Źródło: Powiat Kolski

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526