Zmiany w Domu Opieki Sióstr Orionistek w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 13.10.2021

W Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia w Kole nastąpiła zmiana kierownictwa. Siostra Aniela Krupa pracę w kolskim DPS-ie rozpoczęła 1 września 2007 r. na stanowisku administratora, a od 1 grudnia 2008 r. objęła funkcję Dyrektora placówki. Z dniem 1 października 2021 r. Przełożona Prowincjonalna Zgromadzenia Sióstr Małych Misjonarek Miłosierdzia powołała na stanowisko pełniącej obowiązki dyrektora DPS w Kole przy ul. Blizna Siostrę Marię Olszewską.

 

Wieloletnia Siostra Dyrektor Aniela Krupa otrzymała wiele ciepłych słów podziękowań za wieloletnią współpracę z kolskimi instytucjami, organizacjami i osobami, w tym specjalne podziękowanie otrzymała od władz Powiatu Kolskiego w budynku Starostwa Powiatowego.

Sześć lat temu obchodziliśmy piękną 50-tą rocznicę posługi Sióstr Orionistek w Kole. Wyżej zdjęcia z tego dnia z S. Anielą, a poniżej przypominamy relację na naszym portalu z tamtych uroczystości. Wystarczy KLIKNĄĆ w obraz, by przejść do artykułu archiwalnego.

Złoty Jubileusz Sióstr Orionistek w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526