Wybudują blisko kilometr nowej ścieżki rowerowej w Gminie Kościelec

Autor: kurier-kolski.pl | 13.08.2021

Dnia 9 sierpnia br. w Starostwie Powiatowym w Kole podpisano umowę pomiędzy Powiatem Kolskim reprezentowanym przez Wicestarostę Kolskiego Sylwestra Chęcińskiego oraz Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Kole Grzegorza Kujawę a firmą MK STELLA Konrad Marek, reprezentowanym przez właściciela Konrada Marka na wykonanie robót budowlanych związanych z „Przebudową drogi powiatowej nr 3218P Ruszków Drugi – Police Średnie”. Wartość zamówienia to 768 291,65 zł brutto, z czego 50% kosztów pokryje Powiat Kolski a drugie 50% Gmina Kościelec.  Jest to kontynuacja budowy ścieżki rowerowej prowadzonej do miejscowości Łęka, skąd można wyruszyć bezpiecznie w dalszą drogę.

 

W 2019 roku wykonano przebudowę tej drogi w zakresie budowy ciągu pieszo-rowerowego, chodników i zjazdów na odcinku o długości 823 metry od ul. Zakładowej w Ruszkowie do rz. Kiełbaski w Policach. Środki na realizację zadania, również pochodziły z budżetu Powiatu Kolskiego oraz Gminy Kościelec.

Źródło: Powiat Kolski

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Anonim
Anonim
2 lat temu

Lepiej późno niż wcale tylko dlaczego znowu ten sam wykonawca czyżby innych nie było i mam pytanie ile podmiotów stanęło do przetargu

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526