Policjanci pomogli nieprzytomnemu mężczyźnie z Koła

Autor: kurier-kolski.pl | 01.08.2021

We właściwym miejscu i czasie – tak w skrócie można opisać szybkie, a przede wszystkim skuteczne działanie policjantów, którzy udzielili pomocy nieprzytomnemu mężczyźnie. W ubiegłą środę wieczorem, 21 lipca 2021 r., patrolując ul. Zawiszy Czarnego w Kole zauważyli przy jednej z klatek schodowych mężczyznę leżącego na chodniku. Natychmiast postanowili sprawdzić co się stało. Niestety, okazało się, że 50-latek był nieprzytomny, ale miał wyczuwalny puls.

 

Mundurowi od razu przystąpili do udzielania pomocy przedmedycznej i wezwali na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego. Do czasu przybycia karetki pogotowia kontrolowali jego czynności życiowe. W międzyczasie 50-latek, z którym nie było kontaktu, miał atak padaczki. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy mieszkańcowi Koła nic poważnego się nie stało. Po przyjeździe karetki pogotowia chory został przewieziony do naszego szpitala.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Anonim
Anonim
2 lat temu

Pierwsza PRowa wrzutka KPP w Kole

A może opisze Pan sytuację świadka koronnego Masy, który widział jak policjanci z KPP przybijają sobie piątki z lokalnymi oprychami ??!

Za tydzień redaktor zapyta nowego komendanta czy wyciągnął konsekwencje dyscyplinarne.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526