Walne Zebranie OSP Wrząca Wielka

Autor: kurier-kolski.pl | 14.07.2021

Dnia 3 lipca w remizie OSP we Wrzącej Wielkiej, odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Podsumowano działania zarządu za 2020 rok, przedstawiono sprawozdania i przeprowadzono głosowanie, w którym zarząd jednogłośnie otrzymał absolutorium. Z racji tego, że zarząd kończył 5-letnią kadencję, przygotowano podsumowanie działalności za lata 2016-2020 w formie prezentacji fotograficznej.

 

Na zebraniu głos też zabierali zaproszeni goście m. in. bryg. Krzysztof Żurawik – Komendant PSP w Kole, Wójt Gminy Koło Mariusz Rybczyński, Radna Powiatu Kolskiego Dorota Gałdyn, Komendant Gminny Henryk Marczewski. Z wypowiedzi poszczególnych gości można wywnioskować, że zarząd nie zmarnował czasu, i że jednostka bardzo dobrze się rozwija.

Druhowie podziękowali Mariusz Rybczyński – Wójt Gminy Koło, pracownikom Gmina Koło za bardzo dobrą współpracę, za pomoc ze środków gminy, oraz za pomoc w pozyskiwaniu środków zewnętrznych. Następnie przeprowadzono wybory do Zarządu OSP we Wrzącej Wielkiej na kolejne 5 lat. Uroczystego zamknięcia zebrania dokonał Prezes Stanisław Główczyński, zapraszając wszystkich na poczęstunek.

Źródło: OSP Wrząca Wielka

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526