Premier Morawiecki w kolskim Starostwie o Obwodnicy Północnej i inwestycjach powiatowych

Autor: kurier-kolski.pl | 16.07.2021

W środę, 14 lipca 2021 r., Premier RP Mateusz Morawiecki odwiedził Koło z wizytą roboczą i spotkał się z naszym Starostą oraz jego współpracownikami. Głównym tematem rozmów była budowa Północnej Obwodnicy Miasta Koła. Starosta Kolski Robert Kropidłowski i Wicestarosta Sylwester Chęciński poruszyli również sprawy związane z inwestycjami planowanymi przez Powiat. W spotkaniu z Premierem Polski w spotkaniu uczestniczyli również: Wojewoda Wielkopolski Michał Zieliński i Poseł na Sejm RP Leszek Galemba. Premier Morawiecki spotkał się również z urzędnikami kolskiego Starostwa Powiatowego.

 

Walczymy o jak najszybsze rozpoczęcie najważniejszej inwestycji ostatnich lat – napisano po wizycie na profilu społecznościowym Powiatu Kolskiego – W siedzibie naszego Starostwa wspólnie z Panem Premierem Mateuszem Morawieckim omawialiśmy kwestię terminu realizacji inwestycji i możliwości jej finansowania ze wsparciem środków #PolskiŁad . Jak widać z determinacją Starosta Kolski Robert Kropidłowski oraz Poseł Leszek Galemba przedstawiali koncepcję budowy północnej obwodnicy miasta Koła. Dziękujemy Panu Premierowi i Panu Wojewodzie za wspieranie Powiatu Kolskiego.

-Jestem przekonany, że ta obwodnica jest pilnie potrzebna – skomentował po spotkaniu w kolskim Starostwie Powiatowym Premier Mateusz Morawiecki Takie wizyty to moment na rozmowę o wyzwaniach stojących przed Polską lokalną.

Źródło: Powiat Kolski

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526