Zderzenie osobówki z autem dostawczym

Autor: kurier-kolski.pl | 16.06.2021

W poniedziałek, 14 czerwca br. ok. g. 23:00 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Tarnówka Wiesiołowska. Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole i Ochotniczej Straży Pożarnej z Dąbia. Okazało się, że doszło do zderzenia samochodu osobowego z autem dostawczym.

 

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie podróżującej samochodem osobowym i odłączeniu prądu z akumulatorów w pojazdach. Podróżujący samochodem dostawczym odmówili udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy. Osoby poszkodowane zostały przekazane przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego, a po przebadaniu przez ZRM nie potrzebowały dalszej hospitalizacji i pozostały na miejscu zdarzenia.

Działania ratownicze trwały przez 2 godziny. W akcji uczestniczyło 17 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

Opracowanie: mł. kpt. Marcin Chodkowski
Zdjęcie:  KP PSP Koło

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526