Śmiertelny wypadek w miejscowości Ochle – kierowca osobówki nie przeżył!

Autor: kurier-kolski.pl | 31.05.2021

Dziś o godz. 10:00, w miejscowości Ochle (gm. Koło) doszło do ciężkiego wypadku samochodu osobowego. Mieszkający w jednej z pobliskich miejscowości 48-letni kierowca Peugeota 308, jadąc drogą przez Ochle, na wysokości miejscowego kościoła wypadł z łuku, uderzył w podwójny słup energetyczny, rozbijając go, po czym dachując rozbił betonowy płot przykościelnego parkingu. Samochód „ściął” też 2 drzewka i hydrant z wodą, po czym zatrzymał się na terenie parkingu. Mężczyzna nie przeżył. Służby prowadzą czynności wyjaśniające przyczynę tragedii. Fot. OSP Ochle Sara Łączkowska

 

W bardzo krótkim czasie na miejscu tragedii zjawiły się wszystkie służby: Straż Pożarna (2 zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Koła, OSP Ochle, OSP Wrząca Wielka), Policja, Pogotowie Energetyczne, Pogotowie Wodno-Kanalizacyjne oraz oczywiście zespół Ratownictwa Medycznego.

Po ścięciu przez samochód słupa energetycznego, kable spadły na pojazd, a z rozbitego hydrantu obficie lała się na niego woda. Ratownicy PSP sprawdzili przyrządem pomiarowym i stwierdzili brak napięcia w linii. Przy użyciu sprzętu hydraulicznego wydobyli osobę poszkodowaną z pojazdu i przekazali lekarzowi ZRM, który stwierdził zgon. Akcja ratownicza trwała 1,5 godziny. Droga przez Ochle była długo zablokowana, a mieszkańcy przez wiele godzin nie mieli wody i prądu. Niektórzy do tej pory nie mają internetu.

Sprawa jest w trakcie wyjaśniania i Policja nie udziela informacji na temat zdarzenia.

Źródło: OSP Ochle
Foto: Fot. OSP Ochle Sara Łączkowska

***********************************************************************************

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
trackback

[…] Śmiertelny wypadek w miejscowości Ochle – kierowca osobówki nie przeżył! […]

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526