Materace w Sosnowcu – czy rozmiar 100×200 to idealny wybór dla singla?

Autor: kurier-kolski.pl | 21.05.2021

 

Skąd wiedzieć, jaki rozmiar materaca będzie dla nas najlepszym z wariantów? Istnieją ku temu pewne przesłanki, o których wiedzą specjaliści. Sprawdźmy, jaki rozmiar materaca wybrać dla siebie!

 

Choć mogłoby się wydawać, że w przypadku zakupu materaca najważniejszym argumentem przemawiającym za lub przeciw jego posiadania będą wypełniające go komponenty to w praktyce warto zwrócić uwagę również na inne aspekty. Dobry materac to taki, który umożliwia nam przyjęcie odpowiedniej pozycji, a taką przyjmiemy tylko wówczas, gdy materac będzie miał odpowiednią wielkość. Jak duży materac jest nam potrzebny, by dobrze się wyspać?

Materac odpowiedni dla singla – co kupić?

Aby komfortowo wyspać się w pojedynkę, wcale nie ma konieczności zakupu zbyt dużego podłoża. Wystarczy dobry materac 100×200, by singiel spał w komfortowych warunkach. Takie podłoże umożliwi przyjęcie ulubionej pozycji ciała, czy to na boku, czy na plecach, czy na brzuchu. Ważne, by takie podłoże było dopasowane do wielkości ramy łóżka, a finalnie spełniało również odpowiednie założenia dotyczące jego długości. Najlepszym wariantem materaca dla osoby dorosłej będzie bowiem podłoże o długości około 200 cm.

Pamiętaj, że optymalne rozmiary materaca to tylko jeden z istotnych parametrów dobrze wybranego podłoża. Równie ważnym jest także wypełnienie, które może być wykonane, czy to z pianki wysokoelastycznej, czy też w systemie sprężynowo kieszeniowym. Rodzaj wypełnienia może wpływać nie tylko na odczuwany wysoki komfort snu, to także lub przede wszystkim zdrowie dla Twoich pleców oraz znaczące zmniejszenie napięcia mięśniowego. Nie wiesz, jaki model taniego materaca 100×200 wybrać? Oto kilka podpowiedzi!

Materac 100×200 dla singla – kilka praktycznych modeli!

Jeśli zastanawiasz się, jaki model materaca w Sosnowcu wybrać to koniecznie skieruj swoją uwagę na prestiżowe produkty marki Hilding. Ten producent materacy dba o to, by każdy produkt cechowała wyjątkowo wysoka jakość i zastosowanie innowacyjnych komponentów.

W ich ofercie na pewno warto podejrzeć chociażby model Boogie, czyli nowoczesny materac piankowy o wszechstronnym przeznaczeniu. Mogą go dobrać zarówno osoby lekkie, jak i te o podwyższonej wadze ciała. Wysoki komfort snu gwarantuje tutaj zarówno wkład piankowy, jak i blat wykonany z antybakteryjnego lateksu. To właśnie ten ostatni materiał nadaje materacowi optymalnej sprężystości. Dodatkowym atutem tego materaca jest wyposażenie go w warstwę wykonaną z chłodzącej pianki wysokoelastycznej FloFom, to ona umożliwia ciału dogłębną regenerację!

Innym sprawdzonym materacem będzie podłoże Hilding Conga, w którym główne skrzypce odgrywają dwie pianki – wysokoelastyczne o zróżnicowanej twardości. Ich wyprofilowanie w aż 7 zróżnicowanych stref to w dużym skrócie optymalne rozłożenie ciężaru ciała oraz znaczące zniwelowanie napięcia i bólu w strefie ramion, barków oraz karku.

Conga to materac całoroczny, który z pewnością posłuży niejednemu singlowi na lata. Ważna informacja dla osób o podwyższonej wadze ciała – ten materac można zastosować także u tych osób, których waga przekracza ponad 130 kg.

 

Materiał promocyjny

Komentowanie zostało zablokowane

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526